Kritiķi ir runājuši: Bridžitas Džounsas mazulis ir bijis gaidīšanas vērts

0 Komentāru
Kritiķi ir runājuši: Bridžitas Džounsas mazulis ir bijis gaidīšanas vērts
AFP

Renē Zelvēgere ir atgriezusies un sagaidīta ar ovācijām – pēc pirmdien notikušās filmas “Bridžitas Džounsas mazulis” pirmizrādes kritiķi to vērtē atzinīgi.

Kopš pēdējo reizi Bridžitu redzējām ekrānos, ir pagājuši 12 gadi, viņa tuvojas 40 gadu slieksnim, ir stāvoklī un mēģina tikt skaidrībā, kurš ir bērna tēvs.

Kritiķis Pīters Bredšovs laikrakstā The Guardian atzīmē, ka jaunā filma ir labāka par iepriekšējo, 2004.gadā tapušo Bridžita Džounsa. Saprāta robeža, raksturojot to kā “patīkamu un labsirdīgu brīvdienu filmu.”

The Sun filmu apskatniece Džeimija Īsta raksta: “Bridžitas Džounsas trešajā filmā ir viss, dēļ kā mums šīs filmas patīk – gan aktieru sastāvs, gan asprātīgie joki.” Bet The Mirror filmu kritiķis Deivids Edvardss šo filmu iesaka noskatīties par katru cenu.

Bridžitas Džounsas trešajā filmā ir viss, dēļ kā mums šīs filmas patīk – gan aktieru sastāvs, gan asprātīgie joki.

Tomēr ne visi ir tikai un vienīgi sajūsmā – Lezlija Felperīna The Hollywood Reporter jauno filmu apskatā raksta, ka Renē Zelvēgeres acīs nav dzirksts. “Bridžita vienkārši dreifē cauri filmai – neizrādot nekādu lielo interesi ne par vīriešiem, kuri cīnās par viņas sirdi, ne par gaidāmo mazuli,” savos iespaidos dalās Felperīna.

Filmā līdz ar Zelvēgeri atgriezies Kolins Fērts, bet jaunas vēsmas ienes Patriks Dempsijs. Savukārt, žurnāla Variety kritiķe Ketrīna Breja uzskata, kaviens no jūtamākajiem filmas zaudējumiem ir Hjū Grānta atveidotais Denjels Klīvers – viens no fanu iemīļotākajiem nīstamajiem Bridžitas vīriešiem, kuru jaunajā filmā vairs neredzēsim.

Latvijā filmas Bridžitas Džounsas mazulis pirmizrāde – 14.septembrī.

Noskaties filmas treileri!

0 Komentāru