Konkurss: gada stilīgākā filma met skatītājiem modes izaicinājumu

Pievienot komentāru
Konkurss: gada stilīgākā filma met skatītājiem modes izaicinājumu
PUBLICITĀTES FOTO

”TVPlay Premium” sadarbībā ar pēdējā gada populārāko latviešu filmu ”Kriminālās ekselences fonds” izsludina konkursu ”Salauz modi”, kas būs lieliska iespēja ne tikai tikt pie vērtīgām balvām, bet arī ļauties īstai jautrībai, draugu bariņā ļaujoties amizantām stila pārvērtībām.

”Kriminālās ekselences fonds” ir bauda ne tikai sižeta ziņā, bet arī vizuāli, jo prezentē daudz īpaši oriģinālu stila tendenču.

Kā uzsver filmas galvenā kostīmu māksliniece Ance Beinaroviča, filmas stils apzināti nav veidots tā, lai atspoguļotu kādu konkrētu laika posmu. Tie tikpat labi var būt deviņdesmitie, tikpat labi – septiņdesmitie gadi.

Piemēram, viens no modīgajiem galvenajiem varoņiem ādas jakas valkā uz otru pusi – ar slēdzēju uz muguras. Un kāpēc gan ne? Un filmas galvenā varoņa zilganais uzvalks, kā arī kaimiņu lēdijas detektīvu stila mētelītis jau kļuvuši par filmas firmas zīmi un iekarojuši vietu arī pašmāju ielu modē.

Kā atklāj filmas veidotāji, kostīmi ”Kriminālās ekselences fondam” meklēti visās iedomājamajās vietās  – sākot ar komandas tētu, mammu, vecmāmiņu skapjiem. Ļoti daudz drēbju iegūtas arī no dažādiem vintāžas un lietoto preču veikaliem.

”TVPlay Premium” nešaubās, ka arī tavu vecvecāku skapī, bēniņos vai iemīļotajā ”humpalu” bodītē ir kādi stila elementi, kas pelnījuši atrādīties plašākai sabiedrībai.

Tieši šī iemesla dēļ izsludinām konkursu ”Salauzīsim modi kopā”!

Noteikumi ir vienkārši: līdz pat 28. februārim publicē sociālajos tīklos bildi, kurā tu privātā vai publiskā vietā radoši nofotografējies bez jebkādiem modes aizspriedumiem! Un obligāti pievieno ierakstam tēmturus#salauzmodi#KEFizaicinājums

”Kriminālās ekselences fonds” aktieri un ”TVPlay Premium” komanda izvēlēsies oriģinālākās un interesantākās bildes autoru, kurš tiks pie pārsteiguma balvas no ”Kriminālās ekselences fonda”, kā arī divu mēnešu abonementa no ”TVPlay Premium”! Aiziet!

Trūkst iedvesmas? Noskaties ”Kriminālās ekselences fondu” ”TVPlay Premium”! Spied TE!

Starp citu – brīdinām – šis stils var kļūt par atkarību un konkursam sameklētās drēbes – par tavas garderobes pastāvīgu sastāvdaļu!