Komēdijas Sliktās mammas gaidās radīts aizraujošs mammu tests

Pievienot komentāru
Komēdijas Sliktās mammas gaidās radīts aizraujošs mammu tests
Filmas publicitātes materiāli

Augusta vidū Latvijas pirmizrādi piedzīvos komēdija Sliktās mammas (Bad Moms). Gaidot šo notikumu, ar īpaša testa starpniecību noskaidro, kāda mamma esi!

Pēdējo gadu laikā vērojama tendence, ka perfekto mammu intervijas glancētos žurnālos un neskaitāmi supermammu blogi internetā daudzām sievietēm nevis palīdz apzināties savu sievišķību un mātišķumu, bet gan liek apšaubīt to, liecina pētījumi. Tāpēc eksperti publiskajā telpā aizvien biežāk atgādina, ka nav ideālu vecāku un bērnu.

Arī izklaides industrija vērš uzmanību uz šo sievietē trauksmes sajūtu izraisošo tendenci. Piemēram, kinoteātri Latvijā 12. augustā piedāvās pirmizrādi komēdijai Sliktās mammas (Bad Moms). Tā vēsta par Eimiju, kurai ir šķietami ideāla dzīve – lieliska laulība, gudri bērni, skaista māja un veiksmīga karjera. Tomēr patiesībā viņa ir pārstrādājusies, pārāk daudz uzņēmusies un nelaimīga. Tad, kad Eimija saprot, ka tā nevar turpināt, viņa nolemj apvienot spēkus ar divām citām mammām, lai meklētu veidu, kā izdzīvot supermammu radītajā pasaulē.

Foto

Līdz aktuālās komēdijas pirmizrādei filmas veidotāji piedāvā sievietēm iespēju iepazīt sevi labāk ar aizraujoša testa palīdzību. Tas sniedz garastāvokli uzlabojošu atbildi uz jautājumu, kāda tipa mātišķums testa pildītājai piemīt. Pēc rezultāta noskaidrošanas acumirklī kļūs skaidrs, kāpēc tev nav pa ceļam ar pārāk apzinīgām vai tieši otrādi – pārāk gaisīgām mammām. Tests atrodams vietnē sliktasmammas.lv.

Tikmēr Holivudai tuvu stāvošas personas ziņo, ka komēdija Sliktās mammas, kuras scenārija autori, starp citu, ir kulta komēdijas Paģiras radītāji, ir bijis īsts ”izlādes” laukums tās galvenajām aktrisēm. Daudzsološajā filmā galvenās lomas atveido talantīgās kino personības Mila Kunisa, Katrīna Hāna, Kristīna Aplgeita un Džada Pinketa-Smita. Viņas visas esot nogurušas no supersieviešu tēla, tāpēc nav taupījušas asprātības savu varoņu ieskicēšanai un atveidošanai.

Video: filmas treileris