Komēdijas ”Klases salidojums 2” aizkadri: Kaukulis, Ančevskis un Strads atklāti par saviem tēliem

0 Komentāru
Komēdijas ”Klases salidojums 2” aizkadri: Kaukulis, Ančevskis un Strads atklāti par saviem tēliem
PUBLICITĀTES FOTO

Sagaidot Andreja Ēķa komēdijas ”Klases salidojums” otrās daļas pirmizrādi 14. februārī visā Latvijā, filmas aktieri Juris Kaukulis, Ainārs Ančevskis un Imants Strads skatītājiem atklājuši daudz jauna par sevis atveidotajiem tēliem. Kurš no viņiem ir veiksmīgākais, kurš labāks gultā, bet kuru var visātrāk saraudināt?

“Klases salidojums 2” vēsta par tās pirmajā daļā iepazītajiem trim draugiem – Nilu (Ainārs Ančevskis), Tomu (Juris Kaukulis) un Andri, ko atveido Imants Strads.

Viņu dzīve ir brīnišķīga – Toms gatavojas kāzām un ir izdevis jaunu dziesmu albumu, Nils gatavojas maratonam un ir apmierināts ar dzīvi, bet Andris ir tikai viena randiņa attālumā, lai satiktu savu mūža sievieti. Puiši nolemj rīkot Tomam vecpuišu ballīti, uz ko ierodas arī viņu labs draugs Raimonds, kura lomā iejuties Gints Grāvelis.

Video: publiskots komēdijas ”Klases salidojums 2” treileris

Tomēr viss nebūt neiet tik gludi, kā plānots – Toma albums ir izrādījies neveiksmīgs, Andra randiņš izgāžas un Nils uzzina, ka viņu ir krāpusi sieva. Visam tam pa vidu draugiem ir jādodas uz bērēm, gan arī jāsarīko Toma vecpuišu balle un jāpaspēj uz Toma kāzām. Personīgās problēmas un ciešais laika nogrieznis ievilks draugus galvu reibinošos piedzīvojumos…

0 Komentāru