Komēdija ”Jaungada taksometrs 2” būšot divreiz jaudīgāka

Pievienot komentāru
Komēdija ”Jaungada taksometrs 2” būšot divreiz jaudīgāka
Foto no filmas pirmās daļas uzņemšanas. (VLADISLAVS PROŠKINS, F64)

Divreiz jaudīgāka un divreiz ātrāka, – tā par topošo filmu ”Jaungada taksometrs 2” izsakās tās režisors Māris Martinsons. Tagad, īsi pirms Jāņiem, top pašmāju komēdijas noslēdzošās ainas.

Filmas galvenais varonis – izpalīdzīgais taksists Andrejs (Lauris Reiniks) – tiek ierauts jaunos piedzīvojumos. Šajā filmā tie būšot divreiz jautrāki.

Taksista Andreja lomas atveidotājs Lauris Reiniks skaidro, ka filmēšana ir teju galā. Tomēr ir vēl vairākas ainas, kas jāsagatavo. “Es esmu izpalīdzīgais taksists Andrejs, un te arī vienam no līnijdejotājiem notikusi neraža Vecā gada vakarā, un, protams, dodos izpalīdzēt, un tā es nokļūstu šajos notikumos.”

Tas cilvēks ar neražu Vecgada vakarā ir Ziemassvētku vecītis, kuru atveido Valters Krauze. Šoreiz vecītis nodejot gan nevarēs, jo savainojis kāju, lai arī esot pilnīgi skaidrā. “Ja tā var teikt, pirmajā filmā es biju iereibis Ziemassvētku vecis, tad šajā daļā es esmu skaidrā un daru to, ko es parasti daru.”

Komēdija ”Jaungada taksometrs” aizvadītajā gadā ieguva visai lielu skatītāju atsaucību. Filmu kinoteātros redzēja vairāk nekā 50 000 skatītāju.

FIlmas režisors Māris Martinsons norāda, lai arī ir karsts, bet tā nu sanāk, ka Jaungada komēdijai ir jātop vasarā. Režisors piebilst, ka ”Jaungada taksometrs 2” nebūs vienkārši turpinājums, bet divkārši labāka filma. “Šai filmai jābūt divreiz dinamiskākai, divreiz smieklīgākai, es ceru, divreiz pozitīvākai. Tā kā tas nosaukums – ”Jaungada taksometrs 2” – nav vienkārši turpinājums, bet divreiz ātrāks un spēcīgāks, tas taksometrs.”

Skatītāji jauno, ātrāko un spēcīgāko Jaungada taksometru varēs redzēt jau šī gada decembra sākumā.