Ko skatīties Vecgada vakarā? Idejas visām gaumēm

0 Komentāru
Ko skatīties Vecgada vakarā? Idejas visām gaumēm
PUBLICITĀTES FOTO

Lielākajai daļai Latvijas gada darba cēliens ir noslēdzies, un laiks atpūtai pirms 2020. gada sagaidīšanas. Kas var būt labāka atpūta par ieritināšanos dīvānā kopā ar kādu labu filmu? ”Go3” gada izskaņā sagatavojis jaunumus dažādām gaumēm – filmas gan Jaungada noskaņas radīšanai, gan tiem, kam jau apnicis viss ar svētkiem saistītais. Izvēlies un baudi!

Jaungada filmas latviešu, krievu un Holivudas gaumē

Ja vēl neesi noskatījies filmas ”Jaungada taksometrs” pirmo daļu, ir pēdējais laiks to izdarīt! Filma būs lieliska izvēle, lai ”iesildītos”, ja vēlies aiziet uz kino un baudīt stāsta otro daļu vai arī vienkārši sagatavojoties Vecgada svinībām.

Vecgada vakars. Taksometra vadītājs Andrejs (Lauris Reiniks) jau gandrīz beidzis maiņu, kad aizmugurējā sēdeklī nejauši atstāta Jaungada dāvana viņam liek atcerēties raibo svinētāju kompāniju, kas tajā vakarā paviesojusies viņa automobilī, – kašķīgu pāri, pagurušu Salaveci, trokšņainus ķekatniekus, satrauktu līgavaini un pat grūtnieci. Katra pasažiera stāstā Andrejs nospēlē savu lomu, bet vai pats taksists piedzīvos Jaungada brīnumu?

Meklē filmu TE!

”Jaungada taksometru” mēdz salīdzināt ar jau klasiskajām krievu ”Eglītēm”. Un kāpēc gan Vecgada vakarā nenoskatīties kā latviešu, tā krievu Jaungada filmu, nesalīdzināt un neizlemt pašam?

”Jaunās eglītes” meklē TE! 

Taču ”Go3” piedāvā arī citas ”Eglīšu” sāgas filmas – spied TE un skaties kaut visu nakti!

Savukārt, ja vēlies redzēt, kā Jaungada nakts brīnumu izspēlē Holivudas kompānija, izcila izvēle būs filma ”Jaungada nakts” kurā Vecgada vakarā notiekošos piedzīvojumus izspēlē zvaigžņu plejāde: Sāra Džesika Pārkere, Eštons Kučers, Halle Berija, Roberts de Niro, Katrīna Heigla, Mišele Feifere, Hilarija Svanka, Džons Bon Džovi un citi.

Kamēr vecāki gatavo svētku vakariņas – kvalitatīva izklaide mazajiem

Kamēr vecāki griež rasolu un cep pīrādziņus svinību galdam, ”Go3” ir sagatavojis lielisku skatāmgabalu jaunajai paaudzei. Gada nogales jaunums – filmiņu ”Smurfi” abas daļas tev ērtā laikā un bez reklāmām!

Pirmā daļa stāsta par ļauno burvi Gargameli, kurš padzen smurfus no viņu ciemata un viņi ir spiesti izmantot tuneli, lai nokļūtu mūsu pasaulē. Šis tunelis atveras tikai reizi zilmēnesī. Pa to smurfi vienā rāvienā nokļūst pašā Manhetenas sirdī. Tur viņiem jācenšas uzburt zilais mēness, lai nokļūtu atpakaļ mājās, pirms viņi krituši Gargameļa ķetnās.

Meklē ”Smurfu” pirmo daļu TE!

Otrajā stāsta daļā, palicis ar garu degunu, burvis Gargamelis turpina kaldināt plānus, kā sagrābt savos nagos Smurfu burvju esenci. Šoreiz viņš ar burvestību palīdzību rada divus jaunus Smurfus, taču to vara izrādās nekam nederīga. Tādēļ viņš nolaupa Smurfeti un aizved viņu uz Parīzi. Taču Smurfu ģimene, protams, nepametīs Smurfeti nelaimē un dodas uz Parīzi viņu glābt. Talkā nāk arī viņu draugi cilvēki Patriks un Greisa.

Otro daļu noskaties TE!

Salkano stāstu nogurdinātajiem – spriedze un komēdija pieaugušajiem

Ziemassvētki aizbraukuši, līdzi ņemot visas salkanās filmas, un Vecgada vakarā gribas ko asāku? ”Go3” ir lieliska dāvana visiem, kuri noguruši no gada nogales romantiskajām filmām – Vecgada vakarā sarīko sev spriedzes filmu maratonu, noskatoties visas trīs ”Neiznīcināmo” filmas pēc kārtas!

Izcils stāsts ar visām spriedzes filmu leģendām: Dolfu Lundgrēnu,  Džeisonu Stethemu, Laiemu Hemsvortu, Silvestru Stalloni, Antonio Banderasu un Arnoldu Švarcenegeru galvenajās lomās – apbruņojies ar pīrāgiem un aizmirsti par reklāmām – ”Go3” tādu nav!

Bārnijs Rosass (atveido Silvestrs Stalone) ir cilvēks, kuram nekas nav zaudējams. Tieši viņš vada četru skarbo vīru bandu, kas apņemas paveikt citiem neiespējamo. Viņi dodas uz Dienvidameriku, lai gāztu kādas mazas valsts nežēlīgo diktatoru. Sākumā šķietami labu peļņu nesošais darbs izvēršas par skarbāko pieredzi dzīvē – no jauna jāpārvērtē draudzība, jāpiedod nodevība, kā arī… jāizdzīvo.

Pirmo daļu baudi TE!

Otro skaties TE!

Trešo daļu meklē TE!

Ja šķiet, ka Ziemassvētku brīvdienās viss iespējamais jau noskatīts un nekas vairs nešķiet gana saistošs, ”Go3” iesaka izvēlēties pavisam svaigo komēdiju pieaugušajiem ”Tas tik ir pārītis!”.

Galvenajās lomās – žanra kvalitātes garanti: komiķis Sets Rogens un apburošā Šarlīze Terona.

Žurnālists Freds Flarskis satiek savu bērnības dienu mīlestību Šarloti Fīldu, kas tagad ir viena no ietekmīgākajām sievietēm pasaulē. Gatavojoties kandidēt prezidenta vēlēšanām, Šarlote pieņem Fredu darbā par savu runu rakstītāju, un dzirksteles sāk lidot!

Meklē TE!

Un tas nav viss! Lai kāda veida noskaņa valdītu tavās Vecgada svinībās, ”Go3” ir piedāvājumi visām gaumēm.

Meklē neskaitāmas lieliskas filmas un skaties sev izdevīgā laikā bez reklāmām ”Go3”!

”Go3” ir lielākā video satura platforma Baltijā – pieejama viedtelefonos, planšetēs, laptopos, datoros, kā arī Smart TV.

Go3 piedāvājumā:

*Ap 35 TV kanālu

*Arhīvs līdz pat 7 dienām

*Filmas un seriāli – vietējie un ārzemju

*TV3 Grupas producētie šovi agrāk nekā citur

*Pasaules labākā sporta tiešraides (NBA, Eirolīga, Čempionu līga, Premjerlīga, KHL, NHL, WBSS u.c.)

*Lejupielādes funkcija – izbaudi saturu bezsaistes režīmā

*Saturs oriģinālajā vai vietējā valodā

*Iespēja skatīties Go3 saturu uz 2 ierīcēm vienlaikus

*Pieejamība uz visām ierīcēm – telefoniem, planšetēm, datoriem un TV

*Cast funkcija.

0 Komentāru