Kinoteātros sāks rādīt jauno Spoku mednieku versiju

Pievienot komentāru
Kinoteātros sāks rādīt jauno Spoku mednieku versiju
Filmas publicitātes materiāli

Jau piektdien, 29. jūlijā, Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos asprātīga fantastikas piedzīvojumu komēdija Spoku mednieki (Ghostbusters). Tā ir astoņdesmito gadu kulta filmas jaunākā versija, kas ietekmīgu kino kritiķu vidū jau ir izpelnījusies atzinīgākus vārdus nekā oriģinālais stāsts.

Bija jāpaiet vairāk nekā trīsdesmit gadiem, lai Holivuda kino skatītājiem uzdrošinātos piedāvāt jaunu skatījumu uz 1984. gada kino grāvēju Spoku mednieki. Šī fantastiskā kino stāsta spēcīgā ietekme uz vairākām paaudzēm ir popkultūras fenomens, kas licis galvu lauzīt nevienam vien sabiedrības pētniekam.

Kulta filmas Spoku mednieki jaunās versijas darbība atkal notiek Ņujorkā, kas atkal ir spoku pārņemta. Taču pagātnes varoņi vairs nav spējīgi lielpilsētu aizstāvēt, tāpēc cīņā ar paranormālajām parādībām iesaistās četras drošsirdīgas dāmas. Jaunā spoku mednieču komanda, kuras sastāvā ir inženiere, kvantu fiziķe, paranormālo lietu speciāliste un Ņujorkas metro darbiniece, izceļas ne tikai ar nestandarta cīņas metodēm, bet arī ar fantastisku humora izjūtu.

Foto

Ne par velti tieši izcilais humors kino kritiķu vidū tiek dēvēts par jaunās filmas Spoku mednieki trumpi, jo galvenās lomas tajā atveido Holivudas vadošās komiķes Melisa Makārtija, Kristena Vīga, Keita Makinona un Leslija Džonsa. Talantīgās un nebūt ne klusās lēdijas šoreiz ir savaldījis kino režisors Pols Fīgs. Viņa profesionālās darbības kontā ir tādas kino skatītāju iemīļotas filmas kā Spiegs (Spy), Karstais pārītis (The Heat) un Līgavas māsas (Bridesmaids).
Aizkulišu intervijās režisors Pols Fīgs atklājis, ka jaunajā filmā viņam bijis svarīgi atstāt daudz elementus no astoņdesmito gadu oriģināla, tai skaitā, vairākus ikoniskus spokus. ”Patiesībā arī šoreiz vairumu no tiem spēlēja dzīvi aktieri. Ne gluži vairs tērpti mīkstos spoku kostīmos, bet apkarināti ar īpašām gaismiņām gan. Ja kino skatītāji to pamanīs un novērtēs, es tikai ļoti priecāšos,” uzsver režisors.

Video: filmas treileris