Komentāri

Jau piektdien, 25. martā, pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos ilgi gaidītais turpinājums vienai no skatītāju iemīļotākajām komēdijām Manas lielās grieķu kāzas. Daudzsološajā filmā Manas lielās grieķu kāzas 2 atkal ir iespēja sastapties ar temperamentīgo aktrisi un dramaturģi Niju Vardalosu, kura par pirmās daļas scenāriju tika nominēta prestižajai Oskara kino balvai.

Bija jāpaiet vairāk nekā desmit gadiem, lai leģendārās komēdijas veidotāji radītu turpinājumu kolorītajam stāstam par šķietami vecmeitas dzīvei nolemto grieķieti Tulu un viņas ekstravagantās ģimenes iesaistīšanos Tulas kāzu organizēšanā. Tagad uz kinoekrāniem Tula tiek iesaistīta vēl lielāku un efektīgāku kāzu organizēšanā, kuru fonā plašās ģimenes lokā temperamentīgi tiek risināta arī viņas laulības krīze un attiecības ar spuraino meitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākotnēji aktrise un dramaturģe Nija Vardalosa bažījusies, vai viņai Tulas vīra Jana lomā izdosies pierunāt atkārtoti filmēties īru izcelsmes aktieri Džonu Korbetu. ”Zvanīju Džonam un jautāju, vai viņš ir gatavs mani atkal skūpstīt. Un viņš sapņainā balsī atrauca: ”Vienmēr, mazulīt…” Tad es sapratu, ka mūsu lielajai ekrāna ģimenei ir visas iespējas vēlreiz apvienoties. Pat pirmā filmēšanas diena mums bija īpaša, jo pēc tās grieķu restorānā skaļi atzīmējām kolēģes dzimšanas dienu,” atklāj Nija Vardalosa.

Kulta komēdijas Manas lielās grieķu kāzas veiksmes stāsts sākās 2002. gadā, kad tā tika lutināta ar kinokritiķu un skatītāju komplimentiem. Filmas starptautiskos panākumus apstiprināja arī finansiālie ieņēmumi. Tās globālie ieņēmumi tika lēsti vismaz 368 miljonu ASV dolāru apmērā. Tas ir viens no visu laiku izcilākajiem finansiālajiem rādītājiem komēdijas žanra ietvaros.

Foto

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl