Kinoblogeri uz Latviju aicina Setu Rogenu, nepieciešama tava palīdzība!

Pievienot komentāru
Kinoblogeri uz Latviju aicina Setu Rogenu, nepieciešama tava palīdzība!
Filmas publicitātes materiāli

25. augustā kinoteātrī Kino Citadele notiks Kinoblogeri piedāvā organizētais īpašais pirmizrādes seanss animētajai komēdijai Cīsiņu klubs (Sausage Party). Organizatori vēlas uz seansu uzaicināt pašu Setu Rogenu, tādēļ ir nepieciešama tava palīdzība!

“Kā zināms, ir vismaz 1 000 000 iemeslu, kādēļ Setam Rogenam būtu jāatbrauc uz Latviju, bet mums nevajag nemaz tik daudz – svarīgākais no tiem ir filmas Cīsiņu klubs īpašais #kinoblogeri pirmizrādes seanss, kuru visforšāk būtu noskatīties kopā. Lai Sets mūs sadzirdētu, esam sagatavojuši īpašu video, kurā mūsu draugi atbild uz vienu, bet ļoti svarīgu jautājumu – Kādēļ Setam Rogenam būtu jāatbrauc uz Latviju?, un mēs aicinām jūs visus pievienoties šajā akcijā, kas ir ārkārtīgi vienkārši,” aicina Kinoblogeri.lv komanda.

1. Iedvesmojies no šī video!

2. Nofilmē (ar telefonu, aipadu, kameru… kā gribi!) savu 10-15 sekundes garu video, kurā sniedz atbildi uz jautājumu – Kādēļ Setam Rogenam būtu jābrauc uz Latviju!

3. Nosūti to uz kinoblogeri (at) gmail.com ar norādi Sets Rogens brauc uz Latviju līdz 1. augustam ieskaitot!

Tālākais tiks nokārtots – visi iesūtītie video tiks samontēti vienā supervideo, kurs tiks nogādāts Setam personīgi, un jo labāki būs ieteikumi, jo lielāka iespēja, ka aktieris tiešām atbrauks uz Latviju.

Foto

Kurš gan, mazliet (vai normāli) uzpīpējot, nav aizdomājies par eksistenciālām lietām – ko īsti domā suņi un kaķi, kapēc saule spīd, vai, piemēram, kas īsti notiek ar produktiem ledusskapī? Cik labi, ka mēs neesam vieni savās pārdomās! Holivudas skandalozākais komiķis Sets Rogens (Sliktie kaimiņi, Sekss, narkotikas un zvaniņš skan, Intervija ar diktatoru) piedāvā pirmo animācijas komēdiju pieaugušajiem – Cīsiņu klubs par pārtikas neticamajiem piedzīvojumiem lielveikalā! Ēdamdraugiem būs jāuzzina atbilde uz svarīgāko jautājumu: vai pastāv dzīve ārpus lielveikala un kas notiek ar pārtiku, kad tā nonāk cilvēku virtuvē. Atbildes pārsteigs, šokēs un neprātīgi sasmīdinās.

Lomas ierunājuši visi Seta Rogena Holivudas bandas biedri, tai skaitā Džeimss Franko, Pols Rads, Selma Hajeka, Kristena Vīga, Džona Hils, Edvards Nortons, Maikls Cera, Denijs Makbraids un daudzi citi…

Filma tikai skatītājiem, kas sasnieguši 16 gadu vecumu.