1 komentārs

Pirmizrādi uz lielajiem ekrāniem trešdienas, 7. decembra, vakarā piedzīvoja pirmā latviešu seksa komēdija ”Svingeri”. Pašiem filmas aktieriem pirmizrāde bija pirmā iespēja redzēt, kā izdevies kinoprojekts, kas daudziem bijis liels izaicinājums.

Burbuļojot šampanietim, līdz šim pikantākais Andreja Ēķa kinoprojekts pirmajā vakarā nodots apmēram 600 acu pāru vērtējumam. Pat nosaukuma izvēlē režisors nolēmis provocēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tu nevari tā vienkārši, ir jābliež pa lielām ”šaibām”,” norāda Ēķis.

Svingera ampluā debiju kino lauciņā piedzīvojis grupas “Prāta vētra” mūziķis Jānis Jubalts, kuru režisoram esot bijis visvieglāk pierunāt filmēties šajā projektā.

Foto: sabiedrības krējums “Svingeru” pirmizrādē

”Man bija dažas lietas tādas pikantas, ko man bija grūtāk izdarīt, bet es ļāvos plūdumam un saprotu, ka tas ir arī mākslas veids, ka tas ir kino, ļaujies un dari vienkārši,” stāsta Jubalts.

Ne mazāk pikanta un provokatīva arī pati filmas atklāšana, bet gandrīz pusotru stundu garās kinolentes laikā zālē ik pa brīdim uzbango smieklu šalts. Un aktieri pirmo reizi ierauga, kāds viss projekts izskatās gala variantā.

Vairāk uzzini video!

Video

TOP komentāri

  • Saule
    0 0 0

    Saule

    "Svingeri" mani patīkami pārsteidza. Gaidīju kārtējos neizdevušos latviešu komēdiju, bet patiešām nebija kauns skatīties. Rešetins un Vāne vienkārši izcili!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl