Kauja par cilvēci nerimstas – uzņemta jauna filma Ēģiptes dievi

Komentāri

Februāra beigās Latvijas kinoteātros sāks izrādīt spriedzes filmu režisora Aleksa Projasa jaunāko veikumu – piedzīvojumu filmu Ēģiptes dievi (Gods Of Egypt).

Brīdī, kad cilvēces nākotne balansē uz naža asmens, kāds parasts mirstīgais vārdā Beks nolemj doties briesmu pilnā ceļojumā, lai atpestītu pasauli un izglābtu savu mūža mīlestību. Lai spētu īstenot cēlos nodomus, viņam jānodrošinās ar varenā dieva Hora palīdzību cīņā pret nežēlīgo tumsas dievu Setu, kurš uzurpējis Ēģiptes valdnieka troni un iedzinis reiz tik mierīgo un plaukstošo impēriju haosā un konfliktos. Elpu aizraujošā cīņa pret Setu un viņa līdzskrējējiem prasīs drosmi un upurēšanos gan no dieviem, gan mirstīgajiem, taču tikai tā viņi var gūt uzvaru izšķirīgajā konfrontācijā.

Senās Ēģiptes mitoloģijas iedvesmoto un vizuāli krāšņo piedzīvojumu filmu Ēģiptes dievi radījis pieredzējušais spriedzes filmu režisors Alekss Projass (Es, robots, Pareģojums). Galvenajās lomās – skotu kinozvaigzne Džerards Batlers (P.S. Es tevi mīlu, 300: Termopilu kauja), Kortnija Ītone (Trakais Makss: Skarbais ceļš), Nikolajs Kosters-Valdavs (seriāls Troņu spēle) un Brentons Sveitss (Devējs).

Filmu Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 26. februārī.

Video: filmas treileris

Režisors: Alex Proyas
Producents: Alex Proyas, Basil Iwanyk, Topher Dow, Stephen Jones, Kent Kubena, Michael Paseornek
Scenārija autors: Matt Sazama, Burk Sharpless
Aktieri: Gerard Butler, Geoffrey Rush, Brenton Thwaites, Nikolaj Coster-Waldau, Emilia Clarke

Lasi vēl