”Karstākais” seriāls vasaras atvaļinājumam – ”Miljons dažādu sīkumu”

1 komentārs
”Karstākais” seriāls vasaras atvaļinājumam – ”Miljons dažādu sīkumu”
PUBLICITĀTES FOTO

Viens no ”TVPlay Premium” šīs vasaras ”karstākajiem” jaunumiem ir seriāls ”Miljons dažādu sīkumu”. Amerikāņu stāsts par draugu grupu, kas nolemj dzīvot pilnīgāku dzīvi pēc tuva drauga pēkšņas un negaidītas nāves, izpelnījies kā kritiķu atzinību, tā skatītāju mīlestību.

Mūsdienās daudziem ir zināms, ka depresija ir nopietna problēma gan bērnu un jauniešu vidū, gan arī pieaugušo. Šis seriāls dos ieskatu, ko depresija var nodarīt cilvēkam un kas ir jāmaina dzīvošanas paradumos,lai nenokļūtu šādā situācijā.

”Miljons dažādu sīkumu” ir amerikāņu seriāls par draugu grupu, kas nolemj dzīvot pilnīgāku dzīvi pēc tuva drauga pēkšņas un negaidītas nāves.

Kā vienmēr teicis viņu aizgājušais draugs – viss dzīvē notiek dažādu sīkumu dēļ. Bet kas bijis tas sīkums, kurš licis viņa atņemt sev dzīvību? Nevienam draugu lokā nebija ne mazāko aizdomu, ka draugs ciestu no depresijas vai viņa dzīvē būtu kādas bēdas. Kas bija tie miljons sīkumi, kas noveda draugu līdz šim lēmumam? To seriāla gaitā centīsies noskaidrot viņa tuvāko pulciņš.

Seriāls apvieno teju visus žanrus – komēdija, drāma, mistērija un romantika. Tas ir pavisam svaigs – debitējis vien pagājušā gada beigās.

Kritiķi ”Miljons dažādu sīkumu” novērtējuši augstu, uzsverot, ka tas lieliski, bez kino raksturīgajiem pārspīlējumiem, ilustrē aktuālo depresijas problēmu un tās ietekmi uz apkārtējiem cilvēkiem.

Viens no populārākajiem komentāriem ir, ka seriāla stāsts neesot par pašnāvību, bet drīzāk par pieaugušo depresiju.

”Miljons dažādu sīkumu” ir mēģinājums izprast tos, kuri cieš no depresijas un viņu ikdienas izjūtas. Seriāls arī skatītājam  liks aizdomāties par dažādiem sīkiem, bet svarīgiem notikumiem dzīvē. Var būt ir pēdējais laiks dzīvot no sirds, atrast mieru sevī un dalīties tajā ar citiem? Jo reizē ar stāstu ar depresiju ”Miljons dažādu sīkumu” ir vēstījums par to, ka dzīve jāsvin un jāizbauda katru mirkli, jo nekad nevar zināt, kā tā beigsies.

Meklē seriālu TE!

Tas nav vienīgais lieliskais seriāls, ko vasaras atvaļinājumu laikā piedāvā baudīt ”TVPlay Premium”! Meklē aktuālākos latviešu un ārzemju seriālus un skaties sev izdevīgā laikā un bez reklāmām TE!