2 komentāri
“Kad mazo pirkstiņu esi iedevis, jāspēlē tālāk.” Jānis Jubalts atklāti par kaislīgo seksu ”Svingeros” un sievas reakciju
Publicitātes foto

No 9. decembra plašākai publikai beidzot ir iespēja novērtēt filmu ”Svingeri”, kas pasludināta par Latvijas pirmo seksa komēdiju un jau izraisījusi pamatīgu smieklu vētru pirmizrādē. Filma ir mūziķa Jāņa Jubalta debija lielajā kino, turklāt māksliniekam jau uzreiz nācies izpausties gultas skatos.

Režisors Andrejs Ēķis, piesakot filmu, neslēpa – Jubalts bijis viens no tiem māksliniekiem, kuram piedāvājums filmēties pikantajā stāstā nav radījis liekus jautājumus – viņš esot uzreiz piekritis. Tiesa, Jubalts Skaties.lv atklāj, ka, parakstoties uz šo avantūru, nav domājis, ka filma būs tik kliedzoša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Stāsts bija mazliet dziļāks. Kad man izteica šo piedāvājumu, zināju, ka šī loma iepriekš bija rakstīta citam aktierim. Es pat satikos ar viņu, viņš pats ir ļoti noslogots, tāpēc nevarēja uzņemties lomu.

Tad Andrejs teica, ka redz mani šajā lomā. Atceros kā tagad – tie bija Dzintari, mums tur bija koncerts. Viņš atbrauca un man izstāstīja visu to stāstu.

Sākumā sapratu, ka ”Svingeri” – tas būs tāds darba nosaukums, jo, nu… Ļoooti tieši. Jo, kad noskatās filmu kopumā, it kā tā ideja ir ap to, bet tas nosaukums šķiet tik ļoti kliedzošs,” neslēpj Jubalts.

FOTO: Jubalts ”Svingeros”

Filmas scenāriju Jubalts izlasījis ģimenes ceļojumā. Bijušas vietas, kuras radījušas mazu uztraukumu.

“Bija vietas, kur scenārijā rakstīts: ”Kaislīgs sekss”. Un atkal iet tālāk teksts. Kad lasi scenāriju, tu pārskrien pāri un tā neaizdomājies.

Bet tajā brīdī, kad tu nonāc tiktāl, ka ir filmēšanas diena un tie visi daudzie cilvēki stāv riņķī, filmē, un tev tagad jātēlo kaislīgs sekss, tad ir tā ļoti dīvaini un jocīgi,” smejas Jubalts.

Viņš slavē visu radošo komandu – montierus, mūzikas autorus un citus iesaistītos, kuri spējuši filmai dot ”īsto sajūtu”.  Protams, viņam kā neaktierim brīdī, kad šis ”kaislīgais sekss” bijis jāatveido, bijis mazs satraukums.

“Bet, zini, kad tu to mazo pirkstiņu esi iedevis, jāspēlē tālāk,” smej mākslinieks.

Uz pirmizrādi ieradusies arī Jubalta sieva, kurai, protams, šī arī bijusi jauna pieredze – ne katru dienu lielajā ekrānā var vērot, kā mīļotais draiskojas ar citu. Mākslinieks pēc pirmizrādes godīgi atzīstas – viņam par sievas reakciju vēl īsti nav skaidrības.

“Labs jautājums, man pašam būs interesanti uzzināt sievas sajūtas. Es nezinu… To mēs vēl mājās pārrunāsim. Man jau liekas, ka viņai patika. Galu galā – tas ir kino,” tā Jubalts.

Lai arī izskanējušas runas par to, ka ”Prāta vētras” kolēģi ir nobažījušies par to, kā grupas pārstāvis izskatīsies tik pikantā filmā, Jubalts uzskata, ka satraukumam nav pamata – tas taču viss darīts mākslas vārdā.

“Iedomājies, ja es tagad būtu nospēlējis filmā, kur es būtu sērijveida slepkava vai vampīrs. Tā ir tikai loma. Diezgan muļķīgi ir asociēt ikdienas dzīvi ar to, ko tu mēģini nospēlēt,” ar vēsu galvu spriež Jubalts.

Mākslinieks atzīst, ka pirmā filmēšanās viņam radījusi ļoti lielu interesi par aktiermākslu kā tādu. ”Šis noteikti nav pirmais un pēdējais kino projekts, kurā piedalos. Esmu ļoti atvērts dažādiem piedāvājumiem – kāpēc ne? Tas ir ļoti interesanti – tas process, filmēšana un beigās tas rezultāts.

Tā ir tāda ķīmija, ko gribas izdzīvot,” iespēju turpināt aktiera karjeru pieļauj Jubalts.

FOTO: ieskats filmā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl