Kā Brexit ietekmēs seriāla Troņu spēles filmēšanu?

Komentāri
Kā Brexit ietekmēs seriāla Troņu spēles filmēšanu?
AFP

Televīzijas seriāla Troņu spēles (Game of Thrones) faniem tiek solīts, ka pēc referenduma, kurā Lielbritānijas iedzīvotāji nobalsoja par izstāšanos no Eiropas Savienības, iemīļotā seriāla filmēšana nav apdraudēta.

Populārais seriāls daļēji tiek filmēts Ziemeļīrijā un pēc referenduma izskanējuši pieņēmumi, ka līdz ar izstāšanos no ES seriāls vairs nevarēs saņemt ES finansējumu. Pirms referenduma ekonomisti un valdības pārstāvji brīdināja, ka Brexit lēmums ietekmēs pasaules piektās lielākas ekonomikas izaugsmi un padarīs to mazāk pievilcīgu investoriem. Tostarp lēmums par izstāšanos varētu arī atturēt Holivudas filmu studijas un kabeļtelevīzijas no iecerēm filmēt Lielbritānijā, jo Brexit rezultātā tām vairs nebūtu pieejas Eiropas subsīdijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seriāla Troņu spēles filmēšanas sākumā tas patiešām saņēma Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu. Tomēr seriāla producenti norāda, ka pēdējās pāris sezonas šis atbalsts vairs netiek saņemts, un tāpēc referenduma rezultāts nekādā mērā nevar ietekmēt seriāla filmēšanu.

Prestižas balvas saņēmušais seriāls Troņu spēles ir visskatītākais HBO veidotais seriāls, kura katru sēriju pagājušajā sezonā noskatījās 20 miljoni skatītāju. Šobrīd skatāma seriāla 6. sezona, un tā budžets ir 10 miljoni ASV dolāru par sēriju.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl