Komentāri

Piektdien, 13. maijā, Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos daudzsološs spiegu trilleris Nodevējs mūsu gaumē (Our Kind of Traitor). Tā režija ir uzticēta vienai no mūsdienu talantīgākajām britu TV seriālu un filmu režisorei Sūzenai Vaitai.

Atzītā kino personība šoreiz skatītājus ar aktieru Jūena Makregora, Stellana Skārsgārda un Naomi Harisas palīdzību aizved spriedzes pilnā piedzīvojumā, kurā vienkāršs angļu pāris, baudot atvaļinājumu Marokā, iepazīstas ar šarmantu un ekstravagantu krievu mafijas pārstāvi Dimu. Strauji uzplaukusī draudzība iegūst bīstamu nokrāsu, kad Dima Perijam un Geilai lūdz nodot ziņojumu britu slepenajam dienestam M16. Drīz vien pāris saprot, ka atteikšanās no uzdevuma izpildes nav iespējama, tāpēc iesaistās nežēlīgā politisko intrigu virpulī. Šis solis izrādās ne tikai emocionāli, bet arī fiziski smags, jo, kļuvuši par līdzzinātājiem mafijas un politiķu savstarpējām spēlītēm, Perijs un Geila ir spiesti doties slēpties uz Francijas Alpiem.

Foto

Kino kritiķi filmu Nodevējs mūsu gaumē jau nodēvējuši par cienījamu trilleri, kurš izceļas ar ļoti pārliecinošu un vīrišķīgu galveno aktieru duetu. Tieši skotu aktiera Jūena Magregora, kurš filmā attēlo mafijas samusināto angļu skolotāju, un zviedru aktiera Stellana Skārsgārda, kuram spoži izdevies atveidot krievu mafijas līdzdalībnieku, dinamiskā saspēle tiek dēvēta par izcilu.

Arī filmas režisore Sūzena Vaita atzinusi, ka viņai ir bijis liels gods strādāt ar tik lielisku aktieru ansambli. ”Jūenam piemīt dabiska spēja sajust otru cilvēku, viņš ir ļoti vērīgs un iejūtīgs. Savukārt Stellanam piemīt apbrīnojams siltums un magnētisms. Šīs īpašības mēs iezīmējām arī viņu atveidoto varoņu portretos, kaut tas ir nežēlīgs stāsts par slepenā dienesta mahinācijām. Tiesa, pati filma prasīja no manis ļoti daudz. Pēc filmēšanām man sāpēja visi muskuļi. Es jutos tā, it kā būtu izdzērusi 22 espresso kafijas tasītes,” atklāj Sūzena Vaita.

Daudzsološā spiegu trillera Nodevējs mūsu gaumē scenārijs ir veidots pēc populārā bestsellera Skārdnieks, drēbnieks, zaldāts, spiegs autora, slavenā britu rakstnieka Džona Lekarē romāna Our Kind of Traitor motīviem.

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl