3 komentāri

Jau 7. decembrī pirmizrādi piedzīvos par Latviešu pirmo seksa komēdiju dēvētie ”Svingeri”. Kā intervijā atklāj Jubalts, filmas režisors Andrejs Ēķis piedāvājumu filmēties ”Svingeros” it kā nejauši ”izmetis” kādā ballītē. Uzzinājis, ko tad īsti viņam būs pikantajā filmā jāatveido, Jubalts nosmējies, ka dzīvē gan neesot tik skumju nomākts, taču izsaka cerību, ka tomēr izdevies pielāgoties Ēķa izveidotajam daktera – pulmonologa tēlam.

“Ja man dzīvē būtu tāda sieva kā filmā, es laikam to ilgi nevarētu izturēt,” smejas Jubalts. Viņš neslēpj, ka, iejūtoties dzīves pirmajā kinolomā, vairākkārt bijis pārsteigts – te stāsta vārdā dedzināts kažoks, te zibējuši plikumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kad ar plikām pakaļām visi varēja skraidīt turpu šurpu, man likās, kas tā ļoti normāli ir,” nu par iejušanos svingera tēlā var nosmieties Jubalts.

FOTO: Jubalts ”Svingeros”

Viņš gan pats vēl nav filmu redzējis, tāpēc nevar spriest, kas galu galā sanācis. Mūziķis neslēpj, ka ļoti gaida, kā viņa veikumu kino uztvers draugi.

“Gaidu, cik ilgi viņi mani ķircinās braucienos uz koncertiem,” smejas mūziķis, kurš dalību ”Svingeros” pats dēvē par lielu izaicinājumu un atzīst, ka priecājas par tā pieņemšanu.

Pilnu interviju skaties VIDEO

TOP komentāri

  • @guntulens
    +1 +1 0

    @guntulens

    Bija nojauta,ka Ēķis&co ir ar novirzēm.Par Rešetinu nemaz nerunājot.Tā izslāpuši pēc "gaļas",ka slimas filmas taisa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl