Jauno gadu sāc ar Stallones jauno filmu!

Komentāri

Sporta drāma Krīds: Rokija mantojums (Creed) paver jaunu lappusi stāstā par leģendāro boksa čempionu Rokiju Balboa.

Adoniss Krīds nekad nav pazinis savu tēvu – ievērojamo smagsvara čempionu Apollo Krīdu, kurš nomira vēl pirms dēla dzimšanas, tomēr bokss nenoliedzami ir viņam asinīs. Tādēļ Adoniss dodas uz Filadelfiju, kur savulaik norisinājās Apollo Krīda un spēcīgā jaunā boksera Rokija Balboas leģendārā cīņa. Adoniss uzmeklē Rokiju un lūdz kļūt par viņa treneri. Lai gan Rokijs uzstāj, ka ir pametis boksu uz visiem laikiem, viņš Adonisā saskata to pašu spēku un apņēmību, kāda savulaik piemita viņa sīvākajam pretiniekam un vēlāk labākajam draugam – Apollo. Rokijs piekrīt mācīt jauno sportistu, lai gan viņu pašu sagaida klusa cīņa ar, iespējams, nāvējošāko pretinieku viņa dzīvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Godalgotā režisora Raiena Kuglera (Fruitvale Station) radītajā filmā galvenās lomas atveido Maikls B. Džordans (Fantastiskais četrinieks) un Oskara nominants Silvestrs Stallone (Rokijs Balboa, Rokijs), kurš ir arī viens no filmas producentiem. Citās lomās Tesa Tompsone (Selma), Filisija Rašada (Steel Magnolias), kā arī pazīstamais britu amatieru boksa čempions Tonijs Beljū.

VIDEO: filmas treileris

Režisors: Ryan Coogler
Producents: Sylvester Stallone, Nicolas Stern
Scenārija autors: Sylvester Stallone, Ryan Coogler, Aaron Covington
Aktieri: Sylvester Stallone, Michael B. Jordan

Filma uz Latvijas kinoekrāniem iznāks 2016. gada 8. janvārī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl