Jauno Bondu aicina izraudzīties tautas balsošanā

Komentāri
Jauno Bondu aicina izraudzīties tautas balsošanā
Foto: MGM

Kopš Daniels Kreigs paziņoja, ka šajā lomā vairs nefilmēsies, sākušies plaši jaunā Bonda aktiera meklējumi. Pagājušajā nedēļā izskanēja runas, ka aktrise Džiliana Andersone būtu gatava kļūt par pirmo sievieti aģenti 007, tāpat populārs ir aicinājums jauno Bonda atveidotāju izvēlēties tautas nobalsošanā.

Britu favorīti ir Toms Hidlstons, kā arī Idriss Elba, kurš varētu kļūt par pirmo melnādaino Bondu. Taču tagad ar paziņojumu klajā nācis pēdējo Bondiādes filmu režisors Sems Mendess, uzsverot, ka jaunais Bonds būs kāds, ko publika negaida, un izvēle būs negaidīta. Tāpat Mendess noraida ideju par sabiedrības izvēlētu lomas tēlotāju, jo šis lēmums ir jāpieņem producentiem un šī nav lieta, ko atstāt demokrātijas ziņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Džeimss Bonds cauri laikiem

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl