”Jaungada taksometrs 2” beidzot pieejams arī tiem, kuri negrib iet uz kino

8 komentāri
”Jaungada taksometrs 2” beidzot pieejams arī tiem, kuri negrib iet uz kino
PUBLICITĀTES FOTO

Lieliski jaunumi tiem, kuri noskatījušies pašmāju filmas ”Jaungada taksometrs” pirmo daļu, bet nevar saņemties aiziet uz kino, lai noskatītos otro. Vairs nav obligāti jāiet uz kino! Jau no 6. janvāra filmu par ļoti labu cenu jebkurš varēs iznomāt platformā ”Go3”.

”Jaungada taksometrs 2” nākamās paaudzes izklaides platformā ”Go3” būs pieejams no 6. janvāra un ikvienam.

Viss, kas tev vajadzīgs – ierīce ar interneta pieslēgumu un skatīties prieks. Lai noskatītos ”Jaungada taksometrs 2” nav nepieciešams būt ”Go3” abonentam – jebkurš šo filmu par nieka 4,99 eiro var iznomāt ”Go3” filmu nomas sadaļā. Kas gan ir 4,99, salīdzinot ar kino biļešu cenām?

Ieskaties ”Go3” filmu nomā TE! 

Divreiz jaudīgāka un divreiz ātrāka, – tā par filmu ”Jaungada taksometrs 2” izteicies tās režisors Māris Martinsons. Jā, pirmajā filmas daļā daudziem pietrūcis ”spriezītes” un intrigu. Saturieties, jo otrajā daļā tas viss būs!

Ir pagājis gads, un visi pirmajā daļā iepazītie tēli atkal satiekas izpalīdzīgā taksista Andreja jeb Laura Reinika taksometrā! Un tiek ierauti jauno piedzīvojumos.

Andrejs Vecgada vakaru pavada kopā ar savu mīļoto Ilzi (Anete Krasovska), gaidot atbraucam viņas mammu, lai beidzot iepazītos un paziņotu par gaidāmo mazuli.

Andreja kaimiņš policists Jēkabs Garšiņš (Nauris Brikmanis) pirms gada nejauši iekļuvis pikantā fotosesijā un gada laikā ticis šantažēts, taču ar jaunās paziņas kosmetoloģes Annas (Anna Lieckalniņa) palīdzību atgriežas notikumu vietā, lai panāktu taisnību. Aiga (Zane Dombrovska), kas apņēmusies visu gadu ieturēt lielu distanci no vīriešiem, pēdējās stundās cenšas atrast spēku, lai atturētos vēlmei mesties simpātiskā Jāņa (Andris Bulis) apskāvienos.

Visbeidzot izpalīdzīgais Andrejs savas labās sirds dēļ jau otro reizi nespēj atteikt Igoram (Valters Krauze) un neviļus kļūst par salaveci neparastā pasākumā, kas var mainīt ne tikai viņa paša, bet arī jaunās ģimenes nākotni. Un, protams, vienmēr par dzīvi labāk zinošā Velta (Baiba Sipeniece-Gavare), kurai šogad ar pamācībām Aigai ir par maz.

”Šai filmai jābūt divreiz dinamiskākai, divreiz smieklīgākai, es ceru, divreiz pozitīvākai. Tā kā tas nosaukums – ”Jaungada taksometrs 2” – nav vienkārši turpinājums, bet divreiz ātrāks un spēcīgāks, tas taksometrs,” uzsver filmas režisors.

Neesi redzējis pirmo daļu? Lūdzu, ”Go3” ir pieejama arī tā! Spied TE un baudi!

Meklē arī citas filmas, šovus, sporta pārraides un skaties sev izdevīgā laikā un bez reklāmām!
Spied TE!

8 komentāri