Jaunajam ”Tarzānam” filmas dēļ nācies uzbaroties

Pievienot komentāru
Jaunajam ”Tarzānam” filmas dēļ nācies uzbaroties
Foto: AFP/ EPA/ LETA

Tarzāns atgriežas uz kino ekrāniem! Eiropas pirmizrādi piedzīvojusi filma Leģenda par Tarzānu, kurā galvenās lomas atveido Aleksandrs Skarsgārds un Kristofs Valcs.

Tarzāns atstājis džungļus, taču mežonīgās savvaļas aicinājums ir pārāk stiprs, lai tam pretotos, un Tarzāns atgriežas Āfrikas mežos, lai glābtu savu nolaupīto sievu un Kongo iedzīvotājus. Filma Leģenda par Tarzānu tikko piedzīvojusi savu Eiropas pirmizrādi. Galveno lomu atveido zviedru aktieris Aleksandrs Skarsgārds, viņa dzīvesbiedri – Mārgota Robija, bet ļaunais tēls ir neviens cits kā Kristofs Valcs.

180 miljoni dolāru, ko prasīja filmas uzņemšana, nav iztērēti specefektos – filmas veidotāji esot uzbūvējuši gan džungļus, gan džungļu ciematu, lai viss izskatās maksimāli reāls un aktieriem nevajadzētu pārlieku mocīt savu iztēli, lai iejustos lomā.

Aleksandrs Skarsgārds atzīst, ka viņam, gan lai sagatavotos lomai, bijis jākļūst nedaudz būdīgākam, un deviņu mēnešu laikā viņam to izdevies panākt, nevis ar īpašiem treniņiem, bet gan pavadot nedēļas nogales pie sava tēva, kuram ļoti patīk gatavot ēst.

Filmas Leģenda par Tarzānu režisors ir Harija Potera filmu režisors Deivids Jeitss. Skatītājiem Eiropā filma būs pieejama jau šomēnes. Filma Latvijā uz lielajiem ekrāniem iznāks 8. jūlijā.

Foto: filmas Eiropas pirmizrāde