Jauka dāmu filma, kas izvēršas tumšā trillerī! Ideja stilīgam vasaras kinovakaram – ”Neliels lūgums”

Pievienot komentāru
Jauka dāmu filma, kas izvēršas tumšā trillerī! Ideja stilīgam vasaras kinovakaram – ”Neliels lūgums”
PUBLICITĀTES FOTO

No 7. jūnija ” TVPlay Premium” piedāvā iespēju noskatīties filmu ”Neliels lūgums”. Filma patiks tiem, kuriem iet pie sirds drāma, noziegumi un noslēpumi. Un, protams, burvīgā Bleika Laivlija, kura filmā atveido galveno lomu. Varbūt laiks vasarīgam kino vakaram?

”Neliels lūgums” ir 2018.gada trilleris, kas balstīts uz Dārsijas Bellas romāna ”A Simple Favor” motīviem. Filmas režisors un viens no producentiem ir Pols Feigs.

Galvenās lomas atveido Bleika Laivlija, Anna Kendrika, Henrijs Goldings un Endrū Ranelss. Stāsts ir par vientuļo māti Stefāniju (Anna Kendrika), kura sadraudzējās ar Emīliju (Bleika Laivlija) noslēpumainu augstāko aprindu sievieti, kurai bērns mācās tajā pašā pamatskolā.

Bet Emīlija pēkšņi pazūd un Stefānijai tas liekas aizdomīgi, tāpēc viņa nolemj izmeklēt Emīlijas nozušanu, kurā viņa atklāj pārsteidzošus un nelikumīgus faktus par viņas jauno draudzeni.

Režisors Pols Feigs ar šo filmu vēlējies parādīt, cik sievietes var būt brīnišķīgas, bet tai pašā mirklī arī šausminošas. Viņas var kļūt gan par spiegiem, gariem, ķert blēžus un saraut savas tuvākās draudzības.

Kritiķu domas par filmu dalās – citi saka, ka sākums esot bijis interesants, bet beigas ir aizgājušas greizi. Bet ir arī tādi, kas uzskata, ka filma ir labāka, nekā iecerēts, ka sižets esot interesants un aktierspēle ir bijusi izcila.

Skatītājiem savukārt paticis tas, ka filma ir ne tikai dramatiska, bet arī smieklīga un mazliet samaitāta. ”Neliels lūgums” ir perfekta izvēle filmu vakaram mājās ar draugiem. Stilīga, aizraujoša un ar lielisko Bleiku Laivliju galvenajā lomā!

Laivlija ir amerikāņu aktrise un modele, kas Latvijas publikai jau zināma no populārā seriāla ”Intrigante”. Tāpat Laivlija filmējusies dažādās kinofilmās, tai skaitā “Pieņemti”, “Ceļojošo bikšu māsība”, “Pipas Lī privātā dzīve”, “Zaļais lukturis”, “Adelainas gadi”.

Aktrise ir precējusies ar aroda brāli Raienu Reinoldsu, abi nereti tiek dēvēti par daiļāko zvaigžņu pāri.

Interesanti fakti par Bleiku:

  • Kad viņu ar savu tagadējo vīru Raienu satikās 2011.gadā ”Zaļais lukturis” filmēšanas ietvaros, abi bija attiecībās ar citiem cilvēkiem. Izšķīrušies no savām otrām pusītēm, abi nolēma aiziet uz dubulto randiņu ar citiem cilvēkiem, bet Raiena randiņa partnere Lilija saprata, ka viņiem nekas nesanāks, tāpēc ieteica Bleikai un Raienam satikties.
  • Bleikas pirmais skūpsts bija 16 gados, un tas notika filmēšanas laukumā.
  • Viņas pirmā suņa vārds bija 405, tāpēc, ka sunīti atrada uz vienas no Losandželosas automaģistrālēm.
  • Īstajā dzīvē Bleikai nepatīk lietot alkoholu, bet kokteiļus viņa labprāt uztaisa, ja ir vajadzība.
  • Aktrisei patīk visu kontrolēt, tāpēc pašai patīk izvēlēties, ko vilkt mugurā arī filmās