“Ja man būtu jāmazgā Rešetina apakšbikses, tas būtu par daudz.” Dāvids par darbu filmā “Blēži”

0 Komentāru

No 1. jūnija pašmāju kino mīļotājiem tiks piedāvāta jauna filma – pirmizrādi piedzīvos režisora Andreja Ēķa komēdija “Blēži”. Lomās daudzi jau labi zināmi aktieri, kā arī uz kino ekrāniem vēl nemanītas sejas, bet filmas kostīmus veidojis modes mākslinieks Dāvids.

Aktierim Intaram Rešetinam šī jau ir otrā reize, kad pie viena un tā paša režisora viņš filmējies vienā no vadošajām lomām.

“Tas ir papildu stress. Pirmkārt, tu negribi atkārtoties. Otrkārt, Andrejs bija izvēlējies ļoti grotesku spēles manieri. Un kino būt ļoti lielam un pārspīlētam vienmēr ir izaicinājums. Es esmu ļoti sabijies, vai tas nebūs par daudz,” intervijā “900 sekundes” saka Intars Rešetins.

Filmas kostīmu autors ir modes mākslinieks Dāvids. Šī bija pirmā reize viņa 20 gadu ilgajā karjerā, kad tērpus veidojis kinofilmai.

Sākotnēji Dāvids bija iecerējis, kā pats saka, lai viss ir kā dzīvē, tomēr režisors nav ļāvis aizbēgt no sevis.

Galvenajās lomās: Intars Rešetins, Rēzija Kalniņa, Ieva Florence, Ralfs Eilands, Leonarda Ķestere, Ivo Martinsons, Jurģis Spulenieks un Sandis Pēcis. Filmas varoņu tērpus veido atraktīvais kostīmu mākslinieks Dāvids.

0 Komentāru