Izziņots ”Zvaigžņu karu” topošās filmas nosaukums

0 Komentāru
Izziņots ”Zvaigžņu karu” topošās filmas nosaukums
Foto: AFP/ LETA

Filmu industrijas gigants ”Disney” nācis klajā ar ilgi gaidītu paziņojumu. Atklāts, ka nākamās ”Zvaigžņu karu” sāgas filmas nosaukums būs ”Zvaigžņu kari: pēdējais Džedajs” (Star Wars: The Last Jedi). Tas faniem visā pasaulē pavēris iespējas spekulēt par filmas sižetu.

Zināms, ka filma sekos galveno varoņu Lūka Skaivokera un princeses Leas gaitām. Filmas režisors būs Raiens Džonsons, un tās pirmizrāde plānota šogad decembrī.

Pagājušā gada nogalē filmas fanus satricināja skumja vēsts – mūžībā aizgāja princeses Leas atveidotāja aktrise Kerija Fišere. Tomēr aktrise bija paspējusi nofilmēties visās ainās, kas parādīsies jaunajā kinolentē.

Oficiāli nav zināms, par ko vēstīs gaidāmā filma, bet klīst baumas, ka tā turpinās 2015. gadā iznākušajā filmā “Zvaigžņu kari: Spēks mostas” aizsākto sižeta līniju.

”Disney” paziņojuma dienā tēmturis ”Pēdējais Džedajs” Twitter angliski runājošo auditorijās stundas laikā tika izmantots vairāk nekā 150 tūkstošos tvītu.

“Zvaigžņu kari: Spēks mostas” kļuva par trešo visu laiku visapmeklētāko filmu, nopelnot aptuveni divus miljardus dolāru. Prognozēts, ka gaidāmā jaunākā filma rekordu pārspēs.

Video

Foto: Zvaigžņu karu bums pasaulē

0 Komentāru