Iznākusi romāna Lepnums un aizspriedumi zombijfilma

Komentāri

Eiropas pirmizrādi piedzīvojusi zombiju filma, kas balstīta uz Džeinas Ostinas pazīstamo romānu Lepnums un aizspriedumi.

Filmas pamatā ir rakstnieka Seta Greiema-Smita romāns, kurā apvienots Džeinas Ostinas 1813. gada klasiskais romāns Lepnums un aizspriedumi ar asiņainiem zombiju elementiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vēsta filmas Pride un Prejudice Zombies apraksts, neizskaidrojama sērga izplatās Meritonas klusajā angļu ciematā un atdzīvojas mirušie. Galvenā varone Elizabete Beneta apņemas iznīcināt zombiju draudus, bet drīz vien viņas uzmanību novērš augstprātīgā Dārsija kunga ierašanās.

Elizabetu Benetu filmā atveido Dauntonas abatijas un Pelnrušķītes filmas zvaigzne Lilija Džeimsa, bet Beneta kunga loma ir uzticēta Čārlzan Densam.

Foto: filmas Eiropas pirmizrāde

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl