Iznācis Vara Braslas jaunās filmas treileris

0 Komentāru
Iznācis Vara Braslas jaunās filmas treileris
Publicitātes foto

Šonedēļ publiskots režisora Vara Braslas ģimenes spēlfilmas ”Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” treileris jeb reklāmas video. Filma uz ekrāniem gaidāma augustā kā pirmā Nacionālā Kino centra programmā ”Latvijas filmas Latvijas simtgadei”.

Filma ”Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” stāsta par lielpilsētas puiku Oskaru, kuram vasara jāpavada mazpilsētiņā pie vectēva. Diemžēl vectēvam nepatīk nīkšana pie datora, netīras krūzītes un meli, turklāt viņam ir arī daži principi. No kariņa līdz sadarbībai un pat draudzībai – kā tas iespējams?

Bērnu lomās iejutīsies Markuss Jānis Eglītis no Carnikavas un Eva Ozola no Kuldīgas. Pieaugušo lomās – Mārtiņš Vilsons, Akvelīna Līvmane, Mārtiņš Meiers, Lauris Dzelzītis, Uldis Dumpis, Alise Polačenko, Vizma Kalme, Inese Pudža un citi. Kaķa Bambāna lomā – ventspilnieks Samuraj Lux Hugo Boss, otrā plāna kaķa lomā rīdzinieks Muris.

Foto: ieskats filmā

Kinodarba ”Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” scenārija autors ir Alvis Lapiņš, operators Uldis Jancis, mākslinieks Mārtiņš Milbrets, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, mūzikas autors Emīls Zilberts un producents Gatis Upmalis. Filmu producē studija ”F.O.R.M.A.”, kam Latvijā ir vislielākā pieredze ģimenes filmu veidošanā – iepriekš veidotas filmas ”Mazie laupītāji” (2009) un ”Ūdensbumba resnajam runcim” (2004).

Video: filmas ”Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” treileris

0 Komentāru