Komentāri

Jau nākamnedēļ k/t Kino Citadele, Rīgā, tiks atklāta Baltijā modernākā Scape kinozāle, kura tapusi, pilnībā pārbūvējot kinoteātra lielāko zāli – 1. auditoriju. Kino baudītājiem tas nozīmē vēl spilgtākas emocijas, skatoties pasaules labākās filmas kinoteātrī. Lai iepazīšanās ar 1. auditorijas jauno ampluā būtu neaizmirstama,  k/t Kino Citadele komanda jaunajā kinozālē ir sarūpējusi pirmizrādi filmai Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma. Ja vēlies laimēt biļetes uz šo filmu vai uz jebkuru filmu jaunajā zālē un “spicus” suvenīrus, piedalies aizraujošā konkursā!

Scape apmeklētājiem piedāvās izbaudīt jaunāko kino tehnoloģiju un inovāciju sniegtās iespējas, ko nodrošinās Latvijā pirmais Barco 4K lāzerprojektors, Ziemeļeiropā jaudīgākā skaņu sistēma (Dolby Atmos), platākais ekrāns un citi ievērojami pārsteigumi! Scape zāle k/t Kino Citadele tiks atklāta ar specefektiem bagātās filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma pirmizrādi 24. martā. Šī filma īpaši patiks fantastikas un asa sižeta kino cienītājiem.  Turklāt pirmoreiz uz lielā ekrāna varēsim vērot abus varoņus – Betmenu un Supermenu. Šī savienība iestāsies par cilvēces nākotni un tas nozīmē, ka piedzīvojumi ir garantēti jau filmas pirmajās minūtēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paldies par piedalīšanos, konkurss ir noslēdzies. Uzvarētāji paziņoti šeit!

Konkurss

Piedalies konkursā no 18. līdz 21. martam un laimē filmas suvenīrus un kino dāvanu kartes uz jebkuru filmu k/t Kino Citadele Scape auditorijā! Nepalaid garām iespēju novērtēt k/t Kino Citadele vēsturē vērienīgākās pārbūves rezultātu, izbaudot kino skatīšanos Baltijā modernākajā Scape kinozālē!

Vairāk par filmu vari uzzināt šeit, savukārt par jauno zāli lasi  scape.lv!

Visi lauciņi ir obligāti aizpildāmi.

Foto no filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl