Komentāri

Jūnijā sākumā Latvijas pirmizrādi piedzīvos romantiska filma Pirms atkal tiksimies (Me Before You).

Lū Klārka ir līksma, jautra un koši ģērbta mazpilsētas meitene. Viņa neilgojas pēc lielām pilsētām un izaicinājumiem, Lū drīzāk gribētu visu mūžu pavadīt vecāku paspārnē. Neviens netop gudrs, kāpēc tik talantīga un jauka meitene vēlas dzīvi aizvadīt klusumā un mierā – bet Lū ir savi iemesli… Investīciju ģēnijs Vils Treinors pēc satiksmes negadījuma zaudējis gandrīz visu, pat veselību. Tagadne viņam riebjas, bet nākotni Vils nemaz nevēlas.
Un tad Vila dzīvē kā krāsains tornādo ievirpuļo Lū – košā būtne, kura apņēmusies paveikt neiespējamo – atgriezt Vila dzīvesprieku nieka sešos mēnešos…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas kinoteātros filmu sāks izrādīt 3. jūnijā.

Foto

Video

Režisors: Thea Sharrock
Producents: Karen Rosenfelt, Sue Baden-Powell
Scenārija autors: Scott Neustadter, Michael H. Weber, Jojo Moyes
Aktieri: Charles Dance, Sam Claflin, Emilia Clarke, Jenna Coleman

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl