Komentāri

Vairs tikai trīs nedēļas līdz jaunās latviešu kriminālās komēdijas “Kriminālās ekselences fonds” pirmizrādei! Skaties.lv piedāvā iepazīties ar aktieriem nelielās video intervijās. Pirmā pieredzē dalās Sintija Andersone, kura filmā nonāca kā režisora asistente, bet beigās kļuva par aktrisi.

Filmas stāsts sākās ar ”Piens” īsfilmām un to autoru vēlmes izmēģināt sevi pilnmetrāžas formātā, tai pat laikā darot to, kas patīk un ko mīl – kino.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ nav nekāds brīnums, ka filmas veidotāju lomas un atbildības nebija strikti noteiktas, bet tās, kuras bija, veidošanas procesa gaitā mainījās līdz nepazīšanai. Iepazīstieties ar Sintiju Andersoni, kura filmā nonāca kā režisora asistente, bet beigu beigās kļuva par ražošanas vadītāju, klapi un pat veiksmīgi izmēģināja spēkus kā aktrise!

“Es sāku kā režisora asistente un sākotnēji tikai uz kādu mēnesi, kamēr darbā pieņemtu kādu, kurš to prot darīt labāk, bet paliku līdz visa procesa beigām. Situ arī klapīti un esmu redzama filmā kā aktrise. Tas, ka filma sirdī tomēr ir brīvprātīgo projekts, radīja pavisam īpašu enerģiju un gaisotni uzņemšanas laukumā un, cerams, ir rezultējusies arī filmā,” tā par lomu filmā teic Sintija.

Jaunā latviešu kriminālkomēdija “Kriminālās ekselences fonds” labākajos Latvijas kinoteātros no 2. februāra!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl