Komentāri

Vairs tikai trīs nedēļas līdz jaunās latviešu kriminālās komēdijas “Kriminālās ekselences fonds” pirmizrādei! Skaties.lv piedāvā iepazīties ar aktieriem nelielās video intervijās. Pirmā pieredzē dalās Sintija Andersone, kura filmā nonāca kā režisora asistente, bet beigās kļuva par aktrisi.

Filmas stāsts sākās ar ”Piens” īsfilmām un to autoru vēlmes izmēģināt sevi pilnmetrāžas formātā, tai pat laikā darot to, kas patīk un ko mīl – kino.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ nav nekāds brīnums, ka filmas veidotāju lomas un atbildības nebija strikti noteiktas, bet tās, kuras bija, veidošanas procesa gaitā mainījās līdz nepazīšanai. Iepazīstieties ar Sintiju Andersoni, kura filmā nonāca kā režisora asistente, bet beigu beigās kļuva par ražošanas vadītāju, klapi un pat veiksmīgi izmēģināja spēkus kā aktrise!

“Es sāku kā režisora asistente un sākotnēji tikai uz kādu mēnesi, kamēr darbā pieņemtu kādu, kurš to prot darīt labāk, bet paliku līdz visa procesa beigām. Situ arī klapīti un esmu redzama filmā kā aktrise. Tas, ka filma sirdī tomēr ir brīvprātīgo projekts, radīja pavisam īpašu enerģiju un gaisotni uzņemšanas laukumā un, cerams, ir rezultējusies arī filmā,” tā par lomu filmā teic Sintija.

Jaunā latviešu kriminālkomēdija “Kriminālās ekselences fonds” labākajos Latvijas kinoteātros no 2. februāra!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl