Ideja ģimeniskai svētdienai: mums ir šī brīža stilīgāko multeņu izlase!

0 Komentāru
Ideja ģimeniskai svētdienai: mums ir šī brīža stilīgāko multeņu izlase!
Publicitātes foto

Klāt svētdiena, un laiks aiz loga nav tas rosinošākais. Kā sagādāt lielisku brīvdienu visai ģimenei un iepriecināt mazākos ģimenes locekļus? Skaties.lv sadarbībā ar ”Viaplay” piedāvā iecienītāko bērnu filmu izlasi, kas būs lielisks risinājums laiskai svētdienai, kad negribas doties iet ārpus mājas. Starp citu, pārsmiesies arī vecāki!

Bērnu filmas

“Minions”

Minjoni uz šīs planētas dzīvo jau miljoniem gadu. Viņus vieno kopīgs mērķis – kalpot varenākajam saimniekam, kāds atrodams zemes virsū. Dinozauri, faraoni, Drakula, Napoleons – visi reiz bijuši minjonu saimnieki. Īsu vai pavisam īsu laiku… Palikuši bez saimnieka, trīs minjoni– apņēmīgais Kevins, dumpīgais Stjuarts un mazais Bobs dodas pasaulē. Trijotnes piedzīvojumiem pilnais un garais ceļojums aizved viņus no superaukstās Antarktīdas līdz Ņujorkai un noslēdzas Londonā – pie pasaulē pirmās superļaundares Skārletas Nomušītas.

Publicitātes foto

“Despicable Me 2”

Publicitātes foto

Atcerieties nejauko Gru, kurš kopā ar savu palīgu armiju nozaga mēnesi? Viņš atgriezīsies animācijas filmā “Nejaukais es 2”! Tagad, kad Gru ir atstājis supernoziegumu plānošanu pagātnē, lai visu uzmanību veltītu Margo, Edītes un Agneses audzināšanai, Dr. Nefario un dzelteno palīgu armijai ir ļoti daudz brīva laika. Taču tiklīdz Gru jau sāk iejusties ģimenes cilvēka lomā, īpaši slepenā organizācija, kas cīnās pret ļaunumu visā pasaulē, jau ir uz viņa mājas sliekšņa. Gru un viņa jaunajai sabiedrotajai – aģentei Lūcijai ir jāatklāj, kurš pastrādājis iespaidīgāko ļaundarību pasaulē.

“Home”

Publicitātes foto

Kad dīvainais citplanētietis Ou (ierunājis Džims Pārsons) avarē uz Zemes, viņam izveidojas neparasta draudzība ar Tipu (ierunājusi Riana), uz piedzīvojumiem kāru, bet aizdomu pilnu meiteni. Šis dīvainais pāris dodas apceļot pasauli, vienlaikus bēgot no Ou ienaidniekiem. Mežonīgajam ceļojumam un abu draudzībai būs izšķiroša loma starpgalaktiskajās attiecībās.

Bērnu seriāli

“Paw Patrol”

Publicitātes foto

“Ķepu patruļa” palīdzēs vienmēr! Raiders vada glābšanas dienesta komandu, kura sastāv no 6 dažādiem kucēniem.

“My Little Pony: Friendship is Magic”

Publicitātes foto

Poniju karaļvalstī princese Rītausma ir uzņēmusies atbildību par Zvaigznīti, mācot tai visu labāko, ko zina par draudzību Poniju ciemā. Par Zvārgulītes draugiem kļūst poniji Ābolīte, Lentīte, Melodija, Varavīksne un Rozīte. Ikviena no viņām atklāj katra savu draudzības aspektu, un kopā ir kā viens vesels. Visus ponijus neparastajā Poniju karaļvalstī ik dienas gaida daudzi piedzīvojumi.

“Littlest Pet Shop”

Publicitātes foto

Maza meitene vārdā Blaita Bekstere pārvācas uz dzīvi pilsētas centrā, un viņas dzīvoklis atrodas tieši virs Mazā mīluļu veikaliņa. Drīz vien meitene atklāj, ka spēj saprast dzīvniekus, un dodas kopā ar viņiem galvu reibinošos un neaizmirstamos piedzīvojumos.

Vēlies iepriecināat bērnus ar kādu no šīm filmiņām? Pievienojies to vecāku pulkam, kuri jau izvēlas “Viaplay” kā piemērotāko video tiešsaistes platformu savu bērnu izklaides satura nodrošināšanai.

Foto: re, cik minūtes kopā jau skatītas šīs multenes!

Publicitātes foto

“Viaplay” saturs nemitīgi ir ticis papildināts, īpašu uzmanību pievēršot bērniem atbilstošam un reizē izklaidējošam saturam. “Viaplay” lietošana ir droša bērniem arī tādēļ, ka tajā nav reklāmu un norāžu uz citiem ārpakalpojumiem. Visas bērnu filmas ir pieejamas latviešu valodā.
Iepazīsties ar drošu saturu bērniem
0 Komentāru