Helovīna filmu maratonā 3 brie… brīnišķīgas filmas

Komentāri
Helovīna filmu maratonā 3 brie… brīnišķīgas filmas
Filmas publicitātes materiāli

Pavadīt Visu Svēto dienas vakaru kinoteātrī, smejoties, baidoties un ķerot adrenalīnu? Tādu iespēju nedrīkst laist garām, tādēļ Kinoblogeri aicina uz Helovīna filmu maratonu kinoteātrī Kino Citadele.

”Holivuda mūs šogad nepriecē ar jaunām Helovīna, Piektdienas, 13-tā vai vismaz Zāģa sērijām, tādēļ ņēmām talkā labāko, ko no šī žanra var piedāvāt kinoprojekts Spektrs – un šī nu ir tā reize, kad šausmu kino apmeklējums droši var tikt uzskatīts par kultūras pasākumu!” pauž Kinoblogeru pārstāvji.

Pirmdien, 31. oktobrī, kinoteātrī Kino Citadele varēs noskatīties šādas filmas:

Plkst 18:30 – Ragana (The Witch)

1630. gads, Ziemeļamerika. Britu kolonistu ģimene – vīrs ar sievu un četri bērni – cenšas iekārtot saimniecību tālu prom no citiem, kad to sāk vajāt neparasti un pat mistiski atgadījumi… Filma Ragana spilgti debitēja Sandensas kinofestivālā, un kopš tā laika paspējusi apaugt ar dažnedažādām leģendām un nostāstiem. Viena no pēdējo gadu baisākajām, atmosfēriskākajām un vienkārši labākajām šausmu filmām, kuru var droši rekomendēt pat tiem, kas šausmu filmas neskatās.

Plkst. 19:20 – Tas seko tev (It Follows)

Džejai ir viss, ko vien var vēlēties, taču mirkļa sakars ar kādu zēnu maina viņas dzīvi kājām gaisā, un nu viņai nepārtraukti seko kaut kas, kam ir visļaunākie nodomi… Lai kur arī tu nebūtu, atceries – Tas seko tev!
Stāvovācijas Kannu kinofestivālā. Kritiķu un skatītāju sajūsma. Svaigs skatījums uz žanru. Biedējoša un mūsdienīga alegorija. Jauna ”scream queen” 21. gadsimtam – tas viss par vienu no pēdējo gadu baisākajiem un inovatīvākajiem trilleriem Tas seko tev.

Apdāvinātā meitene (The Girl With All the Gifts)

Britu apsēstība ar postapokaliptiskām tēmām bija vērojama vēl Denija Boila filmā 28 dienas vēlāk (un tās turpinājumā), bet M.R. Kerija tāda paša nosaukuma romāna ekranizācija paceļ to kvalitatīvi pilnīgi jaunā līmenī – reizē spraigs trilleris, spēcīga drāma un smalka alegorija par mums un pasauli apkārt, filma ir izpelnījusies visaugstākās kritiķu atzīmes (piecas zvaigznes no Empire, piecas no LitteWhiteLies). Un pelnīti!

Lasi vēl