1 komentārs

Mēs visi esam tikai cilvēki – to apliecinājis kāds misēklis uz prestižās kino balvas “Oskars” pasniegšanas ceremonijas skatuves.

89. Kinoakadēmijas balvas “Oskars” pasniegšanas ceremonijā par labāko filmu tika atzīsta Berija Dženkinsa filma ”Mēnessgaisma”. Tomēr skaisto balvas saņemšanas brīdi krāšņajā ceremonijā Losandželosā aizēnoja kāda kļūme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vispirms par labāko filmu tika pasludināts nomināciju līderis Deimiana Šazela mūzikls “La La Land: Kalifornijas sapņi”. Taču vēlāk izrādījās, ka saputrotas aploksnes. Lai arī “La La Land” komanda par balvu jau bija pateikusies, to tomēr nācās “padot tālāk” – filmas ”Mēnessgaisma” režisoram Berijam Dženkinsam.

Video: gadsimta kļūme “Oskaru” ceremonijā

”Oskaru” ceremonijā ”La La Land” saņem sešas balvas; par labāko filmu atzīst ”Mēnessgaismu”. Uzzini arī pārējos uzvarētājus!

Foto: “Oskaru” pasniegšanas ceremonija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl