Gada sliktākajām filmām pasniegtas ”Zelta avenes”

Komentāri
Gada sliktākajām filmām pasniegtas ”Zelta avenes”
Foto no filmas publicitātes materiāliem

Kā ierasts, pirms Oskara balvām ar “Zelta aveņu” statuetēm tiek godinātas gada sliktākās filmas. Šogad aveņu dalītāji bijuši politiski noskaņoti – teju visas galvenās avenes piešķirtas dokumentālajai filmai par Hilariju Klintoni.

Dokumentālā filma, kurā tiek kritizēta ASV Demokrātu partijas prezidenta amata kandidāte Hilarija Klintone, nosaukta par gada sliktāko filmu, izkonkurējot tādus kases grāvējus kā ”Betmens pret Supermenu”, ”Zūlanders 2” un ”Neķītrais opis”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filmas autori Denešs Desuza un Brūss Skūlijs saņēmuši sliktākā režisora balvu. Desuza, kurš filmā līdzdarbojas, pats ieguvis arī ”Zelta aveni” kā gada sliktākais aktieris. Labāk nav klājies Klintones atveidotājai Rebekai Tērnerei, kas sumināta kā gada sliktākā aktrise.

”Oskaru” ceremonijā ”La La Land” saņem sešas balvas; par labāko filmu atzīst ”Mēnessgaismu”

Dokumentālā filma bija arī izvirzīta ”Zelta avenes” balvai par sliktāko scenāriju, taču šajā kategorijā uzvarēja supervaroņu gabals par Betmenu.

Foto: kadri no filmas ”Betmens pret Supermenu”

”Zelta avenes” pasniedz kopš 1980. gada. Tās veidotas kā prestižās “Oskaru” ceremonijas parodija.

”Zelta aveņu” ieguvējiem tiek pasniegta apzeltīta plastmasas figūriņa piecu ASV dolāru vērtībā, tomēr tikai retais ir tik drosmīgs, lai ierastos to klātienē saņemt. ”Zelta aveņu” likteni izšķir ap 1000 aveņu kluba dalībnieku, kas reģistrējas internetā, samaksājot 40 dolāru lielu biedra naudu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl