Komentāri
FOTO: izcila debija! Ar ovācijām sveikta Latvijas seksa komēdijas pirmizrāde
Lauris Aizupietis/F64

Trešdienas, 7. decembra, vakarā ilgi gaidīto pirmizrādi piedzīvoja par Latvijas pirmo seksa komēdiju jau nodēvētie “Svingeri”. Pasākums pulcēja teju visu sabiedrības krējumu, un skatītājiem nenācās vilties – pikantais ekrāna gabaliņš, var teikt, vienbalsīgi tika atzīts par izdevušos.

Par to, kas būs sanācis no režisora Andreja Ēķa un scenāristes Rasas Bugavičutes-Pēces kopīgi veidotā pikantā projekta, tauta trina mēles jau vairākus mēnešus pirms pirmizrādes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaudis satraucās par to, vai filma, kura iesaukta par pašmāju pirmo seksa komēdiju, nebūs izdevusies pārāk vulgāra un vai jociņi nebūs neveikli un klišejiski. Pirmizrāde apliecināja, ka satraukumam nav bijis pamata.

FOTO: ”Svingeru” pirmizrāde

Visas filmas laikā zālē skanēja gardi smiekli, bet, stāstam noslēdzoties, mākslinieki tika sveikti ar skaļām ovācijām. Kā Skaties.lv pēc filmas noskatīšanās atzina skatītāji, “Svingeri” izdevušies negaidīti izcili – humors bijis tiešām baudāms un gaumīgie jociņi uzrunājuši pat vissnobiskāko kino gardēdi.

Protams, īpaši tika slavēta lieliskā aktieru komanda, kura bija klāt arī pirmizrādē: Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne, Jānis Jubalts, Jurijs Djakonovs, Ģirts Ķesteris un Kristīne Belicka.

Jau no 9. decembra ”Svingerus” novērtēt būs iespēja ikvienam interesentam – filmu sāks izrādīt kinoteātros visā Latvijā.

FOTO: ieskats filmā

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl