Ielas kaķis vārdā Bobs pirmizrādē savaldzina pašu Keitu Midltoni

Komentāri
Ielas kaķis vārdā Bobs pirmizrādē savaldzina pašu Keitu Midltoni
Foto: AFP/ LETA

Londonā pirmizrādi piedzīvojusi filma Ielas kaķis vārdā Bobs (A Street Cat Named Bob). Uz pirmizrādi bija ieradies arī pats kaķis Bobs, kurš ļoti labi spēja saprasties ar pasākuma galveno viešņu – Kembridžas hercogieni Keitu Midltoni.

Sirsnīgais un patiesais stāsts par ielas kaķi, kurš pilnībā izmanīja kāda Londonas ielu muzikanta dzīvi, nonācis uz lielajiem ekrāniem.

Filmas pamatā ir grāmata, ko sarakstījis pats muzikants vārdā Džeimss Bovens. Jaunietis, kurš ārstējās no narkotiku atkarības, ievainoto kaķi atrada 2007. gada pavasarī. Bovens sāka rūpēties par dzīvnieku, kuram deva vārdu Bobs. Pēc Boba izārstēšanas mūziķis saprata, ka abi ir nešķirami.

Drīz kaķis Bovenu pavadīja visur, arī uz darbu. Ielu mūziķis ar kaķi piesaistīja krietni lielāku apkārtējo interesi. Taču Bobs piesaistīja ne tikai naudu – viņš Bovenam deva jaunu dzīves saturu.

Jaunajā kinolentē Bovenu atveido Titānu cīņu zvaigzne Lūks Trīdeveijs. Lai gan producentiem rudā runča lomai bija vairāki pretendenti, Bobs sevi atveidoja pats un gan Trīdvejs, gan viņa kolēģe Dautonas abatijas zvaigzne Džoanna Frogata Boba uzvedību uzņemšanas laukumā dēvē par ļoti profesionālu.

Foto

Bobs sevi godam parādīja arī uz sarkanā paklāja, kura viņa saimnieks sniedza intervijas žurnālistiem. Bobs ar cieņu izturējās arī pret prinča Viljama sievu Keitu, kura pirmizrādi apmeklēja kā atkarīgo atbalsta organizācijas patronese.

Grāmata Ielas kaķis vārdā Bobs, kas tulkota arī latviešu valodā, pasaulē ieguva milzu popularitāti. Grāmatas fani, kas uz filmas pirmizrādi bija ieradušies pat no Amerikas, cer, ka tādi paši panākumi būs arī jaunajai kinolentei.

Lasi vēl