Filmu studija Warner Bros atklāj supervaroņu izstādi

Komentāri
Filmu studija Warner Bros atklāj supervaroņu izstādi
Foto: AFP/ LETA

Viena no lielākajām Holivudas filmu studijām Warner Bros sarūpējusi jaunu izklaidi visiem komiksu ekranizāciju cienītājiem. Ikviens interesents tagad var aplūkot, aptaustīt un pat piemērīt supervaroņu tērpus un citus aksesuārus.

Taisnīguma slavas zāle – tā varētu dēvēt jauno izstādi, kas veltīta taisnīguma cīnītājiem – Betmenam, Supermenam un citiem viņu amata brāļiem. Tajā aplūkojami supervaroņu tērpi un dažādas filmās izmantotās dekorācijas un atribūti. Papildus jaunā atrakcija interesentiem piedāvā īpašu iespēju savām acīm ielūkoties slepenajā Betmena alā un laboratorijā – vietās, kur filmēta arī jaunākā supervaroņu sāgas filma Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma. Apmeklētājiem arī dota unikāla iespēja iejusties filmas ļaunā tēla Leksa Lutora ādā, pielaikojot viņa valkātos cimdus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Domāju, tas ir daudzu cilvēku sapņa piepildījums. It īpaši, ja esi bijis komiksu fans jau daudzus gadus. Redzēt iemīļotos varoņus, atdzīvojamies uz lielā ekrāna, ir fantastiski. Tagad mēs viņus patiešām redzam kustībā! Ir lieliski, fanot par šiem varoņiem un viņu filmām,” akcentē komiksu fans Gerins Viljamss.

Izstāde Losandželosā būs skatāma gandrīz visu vasaru – līdz augusta sākumam, kad klajā nāks jauna, komiksu mīļotāju ļoti gaidīta supervaroņu filma Suicide Squad ar aktiera Vila Smita piedalīšanos.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl