Filmas latviešu valodā par baltu velti: noskaties piecas komēdijas ar Holivudas zvaigznēm

3 komentāri
Filmas latviešu valodā par baltu velti: noskaties piecas komēdijas ar Holivudas zvaigznēm
PUBLICITĀTES FOTO

Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī, kad cilvēki tiek aicināti laiku pavadīt mājās, Skaties.lv piedāvā sevi iepriecināt ar filmām latviešu valodā.

Skaties.lv filmu sadaļā iespējams baudīt komēdijas, drāmas, romantiskās filmas, asa sižeta grāvējus un piedzīvojumu filmas. Piedāvājumā – komēdijas ar lieliskām Holivudas zvaigznēm.

5

Asa sižeta komēdija ”Slepkavu pārītis”

Spensers Eimzs ir cilvēks, kuru valdība agrāk nolīgusi, kad vien vajadzējis klusu un slepeni no kāda tikt vaļā. Viņš savu darbu vienmēr ir paveicis operatīvi un bez pēdām, pretī saņemdams daudz dažādu labumu, turklāt komandējumos apceļodams visu pasauli.

Par spīti dzīves baudīšanai ar ātrām mašīnām un eksotiskām sievietēm, Spensers nezin kā pamanījies iemīlēties Dženā Kornfeldā, bezrūpīgā datoru ekspertē, kas tolaik centusies atgūties no neveiksmīgām attiecībām. Pēc trim gadiem Spensers un Džena ir laimīgi precējušies un ļaujas mājas dzīves idillei.

Uz papēžiem min Spensera trīsdesmitā dzimšanas diena. Pēkšņi viņš ar sievu atklāj, ka ikdienas laimei kuru katru mirkli var pienākt nežēlīgs gals. Kāds par Spensera galvu ir izsolījis atlīdzību vairāku miljonu apmērā. Aizdomās ir jātur ikviens – sākot no veikala kasieres, beidzot ar kaimiņu rūgumpodu.

Romantiskajā piedzīvojumu komēdijā galvenās lomas atveido populāras Holivudas zvaigznes – Eštons Kačers un Ketrīna Heigla.

Filmu skaties šeit!