Filmas “Dvēseļu putenis” komponistei piešķirts prestižs Holivudas apbalvojums

0 Komentāru
Filmas “Dvēseļu putenis” komponistei piešķirts prestižs Holivudas apbalvojums
OKSANA DŽADANA, F64

Lieliskus panākumus ASV guvusi režisora Dzintara Dreiberga spēlfilma “Dvēseļu putenis” jeb “Bilzzard of Souls” – filmas komponiste Lolita Ritmanis saņēmusi Holivudas vizuālo mediju mūzikas balvu (Hollywood Music in Media Awards) par labāko mūziku filmai svešvalodā.

Kā komponiste Lolita Ritmanis vēstījusi vietnē “Facebook”, viņa īpaši pateicas par balvas piešķiršanu, kā arī uzsver, cik viņai svarīgs ir fakts, ka žūrija noskatījusies filmu “Dvēseļu putenis” un spējusi novērtēt tajā iekļauto mūziku.

“Esmu lielā sajūsmā, ka varu ar jums visiem dalīties ar šo spēcīgo filmu no Latvijas. Paldies filmas režisoram Dzintaram Dreibergam un filmas producentei Ingai Pranevskai, ka viņi man uzticēja šo skaisto filmu.

Liels paldies vairāk nekā 100 māksliniekiem par sava laika un talanta dāsnumu, bet par sirds un dvēseles ieguldīšanu, lai šo neticamo talantu ierakstītu un miksētu, saku paldies savam vīram Markam Matsonam,” teikts viņas ierakstā.

Atgādinām, ka no 8. janvāra režisora latviešu spēlfilma “Dvēseļu putenis” tika demonstrēta vairāk nekā 15 virtuālajos kinoteātros ASV un Kanādā.

Savukārt pērnā gada nogalē tapa zināms, ka filmu “Dvēseļu putenis” Latvija izvirzījusi nominācijai ASV Kinoakadēmijas balvai ”Oskars”, sacenšoties kategorijā ”Labākā ārzemju filma” (“Best International Feature Film”).

0 Komentāru