Filma Prāta Vētra: Starp Krastiem iznāk DVD un digitāli

0 Komentāru
Filma Prāta Vētra: Starp Krastiem iznāk DVD un digitāli
Publiciātes foto

No šodienas, 9. septembra, plašākai auditorijai DVD un digitālā formātā pieejama 2015. gada skatītākā latviešu filma kinoteātros Prāta Vētra: Starp Krastiem, informē filmas veidotāju pārstāve Undīne Buka.

Dokumentālajā filmā redzami unikāli kadri no vienas no mīlētākām latviešu grupām – Prāta Vētra video arhīviem un atklāti stāsta par kopā būšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Filmas DVD pieejams tirdzniecības vietās visā Latvijā un vietnē ekase.lv.

”Mēs esam patiesi priecīgi par filmas Prāta Vētra: Starp Krastiem ievērojamiem panākumiem Latvijā. Līdz ar DVD iznākšanu Prāta Vētra faniem visā pasaulē varam sniegt iespēju savām acīm skatīt leģendārās latviešu grupas stāstu arī savās mājās,” pauž filmas veidotāji.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Filma Prāta Vētra: Starp Krastiem pirmizrādi piedzīvoja 2015. gada oktobrī un līdz šim brīdim to noskatījušies vairāk nekā 148 000 skatītāju. Tas ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem, mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu Prāta Vētra. Tas ir stāsts par Prātas Vētras un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību.

Filmas veidotāji: Sandijs Semjonovs, Audinga Kucinskaite, Undīne Buka, Gundars Rēders, Edgars Dubrovskis. Filmā piedalās Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Gundars Mauševics, Māris Mihelsons, Kaspars Roga un Ingars Viļums. Filma tapusi studijā SKUBA films.

Foto: smalkās aprindas “prātnieku” filmas pirmizrādē

0 Komentāru