Komentāri
Esi kino fans? Piedalies prognožu spēlē – ”Prognozē Oskarus ar STARFM Oskaru”

Aiz kalniem nav viens no nozīmīgākajiem kino notikumiem pasaulē – ASV Nacionālās kinoakadēmijas balvas ”Oskara” pasniegšanas ceremonija. Daudziem kinomāniem tas ir liels notikums, un, ja esi viens no viņiem, radio ”StarFM” tev piedāvā piedalīties prognožu spēlē – ”Prognozē Oskarus ar STARFM Oskaru”!

Kā tu vari piedalīties? Gaužām vienkārši! Prognozē, kuri no ”Oskara” pretendentiem labākās filmas, aktrises, aktiera un dziesmas nominācijas uzvarēs šogad, un atstāj savu kontaktinformāciju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētdien no plkst. 9.00 līdz 13.00 klausies ”StarFM” ar Oskaru, pie kura viesosies kino eksperti un spriedīs par ”Oskaram” nominētajām filmām. Prognozēt vari līdz svētdienas, 26. februāra, plkst. 21.00.

Savukārt pirmdien no plkst. 12.00 līdz 16.00 klausies ”StarFM”, kad pie radio ”stūres” ir Maija, un uzzini, vai tu esi laimējis šajā konkursā! Veiksminieks balvā saņems nakšņošanu “Standard” numurā “Semarah Hotel Lielupe” ar brokastīm un “Wellness” centra apmeklējums 2 personām.

Veiksmi!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl