Komentāri
Esi kino fans? Piedalies prognožu spēlē – ”Prognozē Oskarus ar STARFM Oskaru”

Aiz kalniem nav viens no nozīmīgākajiem kino notikumiem pasaulē – ASV Nacionālās kinoakadēmijas balvas ”Oskara” pasniegšanas ceremonija. Daudziem kinomāniem tas ir liels notikums, un, ja esi viens no viņiem, radio ”StarFM” tev piedāvā piedalīties prognožu spēlē – ”Prognozē Oskarus ar STARFM Oskaru”!

Kā tu vari piedalīties? Gaužām vienkārši! Prognozē, kuri no ”Oskara” pretendentiem labākās filmas, aktrises, aktiera un dziesmas nominācijas uzvarēs šogad, un atstāj savu kontaktinformāciju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētdien no plkst. 9.00 līdz 13.00 klausies ”StarFM” ar Oskaru, pie kura viesosies kino eksperti un spriedīs par ”Oskaram” nominētajām filmām. Prognozēt vari līdz svētdienas, 26. februāra, plkst. 21.00.

Savukārt pirmdien no plkst. 12.00 līdz 16.00 klausies ”StarFM”, kad pie radio ”stūres” ir Maija, un uzzini, vai tu esi laimējis šajā konkursā! Veiksminieks balvā saņems nakšņošanu “Standard” numurā “Semarah Hotel Lielupe” ar brokastīm un “Wellness” centra apmeklējums 2 personām.

Veiksmi!

1/4

Izvēlies labāko filmu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl