Komentāri

Ja jūs aizrāva un uzbudināja Kristjens Grejs, tad gaidiet tikšanos ar Kristjenu Melno! Vēl karstāk, vēl seksīgāk un krietni smieklīgāk!

Komēdiju sērijas Šausmenīte autori piedāvā filmas Greja piecdesmit nokrāsas parodiju komēdiju, kura neatstās vienaldzīgu nevienu. Melnā piecdesmit nokrāsas ievedīs jūs krietni smieklīgākā kaisles pilnā guļamistabā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galvenajās lomās Marlons Veijens (Apsēstā māja 1 un 2, Karstais pārītis: apbruņotas un apburošas un G. I. Joe: Kobras sacelšanās), Džeina Seimūra (Nelūgtie viesi), Freds Vilards (Sekss, narkotikas un zvaniņš skan), Maiks Eps (Paģiras un Paģiras 3) un Kali Hauksa (Līgavas māsas). Komēdijas režisors ir Maiks Taids (Apsēstā māja 1 un 2).

Filma Melnā piecdesmit nokrāsas (Fifty Shades Of Black) uz Latvijas kinoekrāniem iznāks 5. februārī.

Režisors: Michael Tiddes
Producents: Marlon Wayans, Michael Tiddes, Paddy Cullen, Stuart Ford, Matt Jackson
Scenārija autors: Marlon Wayans, Rick Alvarez
Aktieri: Marlon Wayans, Jane Seymour, Kali Hawk

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl