Komentāri

Ja jūs aizrāva un uzbudināja Kristjens Grejs, tad gaidiet tikšanos ar Kristjenu Melno! Vēl karstāk, vēl seksīgāk un krietni smieklīgāk!

Komēdiju sērijas Šausmenīte autori piedāvā filmas Greja piecdesmit nokrāsas parodiju komēdiju, kura neatstās vienaldzīgu nevienu. Melnā piecdesmit nokrāsas ievedīs jūs krietni smieklīgākā kaisles pilnā guļamistabā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galvenajās lomās Marlons Veijens (Apsēstā māja 1 un 2, Karstais pārītis: apbruņotas un apburošas un G. I. Joe: Kobras sacelšanās), Džeina Seimūra (Nelūgtie viesi), Freds Vilards (Sekss, narkotikas un zvaniņš skan), Maiks Eps (Paģiras un Paģiras 3) un Kali Hauksa (Līgavas māsas). Komēdijas režisors ir Maiks Taids (Apsēstā māja 1 un 2).

Filma Melnā piecdesmit nokrāsas (Fifty Shades Of Black) uz Latvijas kinoekrāniem iznāks 5. februārī.

Režisors: Michael Tiddes
Producents: Marlon Wayans, Michael Tiddes, Paddy Cullen, Stuart Ford, Matt Jackson
Scenārija autors: Marlon Wayans, Rick Alvarez
Aktieri: Marlon Wayans, Jane Seymour, Kali Hawk

Video: filmas treileris

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl