Emma Stouna un Raiens Goslings uz viena viļņa

Komentāri

Decembra vidū Latvijas pirmizrādi piedzīvos vasarīga muzikālā komēdija La La Land: Kalifornijas sapņi (La La Land) ar Oskara balvas nominantiem Emmu Stounu un Raienu Goslingu titullomās.

Mia vēlas kļūt par aktrisi, bet ikdienā ir barista kādā Losandželosas kafejnīcā. Viss mainās brīdī, kad viņa satiek Sebastianu – džeza mūziķi, kurš piepelnās, spēlējot bāros un privātās ballītēs. Viņiem abiem ir divas kopīgas lietas – sapnis par karjeru un neizmērojama mīlestība vienam pret otru, bet vai šīs abas lietas spēs sadzīvot?

Filmas darbība notiek visu Holivudas zvaigžņu mekā Losandželosā. Šis orģinālais mūzikls ir par ikdienas dzīvi – piedzīvotajiem sasniegumiem, kā arī sarūgtinājumiem cenšoties sekot savam sapnim.

 

Foto

Romantiskajā filmā galvenās lomas atveido Oskara balvas nominante Emma Stouna (Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks 1. un 2. daļā, Putncilvēks, Nesaprātīgs cilvēks) un Oskara balvas nominants Raiens Goslings (Gadsimta likme, Gangsteru mednieki, Foršie džeki, Trakā, dullā mīlestība).

Filma uz kinoekrāniem Latvijā iznāks 16. decembrī.

Video

Režisors: Damien Chazelle
Producents: Michael Beugg, Gary Gilbert, Marc Platt, Fred Berger, Jeffrey Harlacker, Jordan Horowitz, Mike Jackson, John Legend, Bart Lipton, Ty Stiklorius
Scenārija autors: Damien Chazelle

Lasi vēl