Ekranizēts Dž.G.Balarda utopiskais romāns Augstceltne

Komentāri

Klajā nākusi jauna zinātniskās fantastikas filma Augstceltne (High-Rise), kurā galvenās lomas atveido Sjenna Millere un Lūks Evanss. Pēc rakstnieka Džeimsa Balarda utopiskā romāna motīviem veidotās filmas režisors ir britu jaunais talants Bens Vītlijs.

Sabiedrības sabrukums šķiet pilnībā reāls koncepts – tā par filmu Augstceltne izsakās Sjenna Millere, kura atveido vienu no galvenajām lomām. Filmas pamatā ir Džeimsa Balarda 1975 gadā sarakstītais tāda paša nosaukuma romāns. Tas ir stāsts par gados jaunu ārstu, kurš ievācas jaunā dzīvoklī kādā augstceltnē. Tajā šķietami ir viss, kas nepieciešams ideālai dzīvei – baseins, skola, pašiem savs lielveikals un citi labumi. Tomēr ēkas pašpietiekamība aizvien vairāk nošķir tās iemītniekus no ārpasaules, liekot tiem noslāņoties un norobežoties vienam no otra, pamazām liekot viņiem apšaubīt savu veselo saprātu, ko vēl vairāk pamudina trakulīgās ballītes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filmas aktieru komandā līdzās Millerei un Evansam ie arī Toms Hidlstons, Džeimss Purefojs un Džeremijs Aironss.

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl