Komentāri

Rīgas Starptautiskais kinofestivāls un kinoprojekts Spektrs piedāvā atzītā norvēģu režisora Joahima Trīra pirmo filmu angļu valodā un ar starptautiski atzītām zvaigznēm – Skaļāk par sprādzieniem (Louder Than Bombs). Filma kinoteātros Splendid palace, Kino Bize un K.Suns būs skatāma no piektdienas, 1. aprīļa.

Pēc kādas slavenas fotogrāfes mīklainās nāves viņas vīram un dēliem no jauna jāatrod kopīga valoda. Zaudējuma sajūta, paaudžu konflikts un apmulsuma vadīti kļūdaini lēmumi ir situācijas, ar kurām saskaras teju visi filmas varoņi Gabriela Bērna, Džesija Eizenberga un leģendārās franču aktrises Izabellas Ipēras atainojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filma ir pirmais Norvēģijas kinodarbs, kas pēc 36 gadu pārtraukuma iekļauts prestižā Kannu kinofestivāla galvenajā – konkursa – programmā, kā arī uzreiz nominēta tā galvenajam apbalvojumam, Zelta palmas zaram. Filma apbalvota arī Norvēģijas starptautiskajā kinofestivālā, Stokholmas kinofestivālā un kinofestivālā Kosmorama Trondheimā.

Foto

Emocionāli spēcīgajai drāmai ar komplimentiem neskopojas arī pašmāju kritiķi un kino cilvēki:

”Pārsteidzošs emocionālais briedums un meistarība” – Sonora Broka, RIGA_IFF radošā direktore.

”Vizuāli gudra un dziedinoši skumja filma” – Liene Linde, kino kritiķe, Rīgas Viļņi.

”Smalkjūtīgs un vērīgs ģimenes attiecību portretējums” – Kristīne Simsone, kino kritiķe, IR.lv.

”Šķietami mierīgā filma tiešām izrādās skaļāka par sprādzieniem” – Patrīcija M. Keiša, Riga IFF žūrija.

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl