Džeisons Borns atgriežas jau ceturtdien

Pievienot komentāru
Džeisons Borns atgriežas jau ceturtdien
Filmas publicitātes materiāli

28. jūlijā kinoteātrī Kino Citadele notiks Kinoblogeri piedāvā organizētais īpašais pirmizrādes seanss ilgi gaidītajiem iemīļotā superspiega piedzīvojumu turpinājumiem filmā Džeisons Borns (Jason Bourne).

Vairs nekādu ”citu aģentu” un blakusstāstu – Mets Deimons atgriezies Džeisona Borna lomā Pola Grīngrāsa režisētajā trillerī Džeisons Borns, kas turpinās iemīļotā personāža piedzīvojumus. Mūs gaida elpu aizraujoši notikumi apkārt pasaulei – Grieķija, Berlīne, Vašingtona un kulminācija pasaules grēku pilsētā Lasvegasā! Līdzās Metam Deimonam arī aktuālā Alīsija Vikandere, Vinsents Kasels, Džūlija Stailsa un Tomijs Lī Džounss.

Pirms teju divdesmit gadiem jauns kareivis brīvprātīgi pieteicās eksperimentālā īpašo uzdevumu kaujinieku apmācības programmā. Viņam tika apsolīts, ka tā viņš atriebs sava tēva nāvi un godam kalpos dzimtenei, liekot lietā izcilo intelektu, izveicību un pielāgošanās spējas. Tie bija meli. Un jūs zināt, kas notika tālāk. Pasaule ir uz katastrofas sliekšņa, un Džeisonam Bornam ir laiks atgriezties…

Foto

Kā zināms, šī ir jau piektā (!) filma Borna franšīzē un ceturtā ar Meta Deimona piedalīšanos, un šo gadu laikā sakrājies lērums dažādu interesantu faktu un materiālu, par kuriem runāts tradicionālajā pirmsfilmas Kinoblogeri.lv prezentācijā.

Filmas seanss notiks 28. jūlijā plkst. 18:40 kinoteātra Kino Citadele Scape auditorijā. Sīkāk par pasākumu varat uzzināt kinoblogeri.lv!

Video: filmas treileris