Dusmīgie putni godam iekarojuši Latvijas kinoteātrus

Komentāri

Asprātīgo animācijas stāstu Dusmīgie putni. Filma (The Angry Birds Movie) tā pirmajā izrādīšanas nedēļas nogalē Latvijā noskatījās vairāk nekā 19 000 skatītāju. Tas ir viens no labākajiem mūsu kinoteātru rādītājiem šī pavasara sezonā. Aizkulišu informācija liecina, ka košajam animācijas stāstam ir visas iespējas kļūt arī par gaidāmās nedēļas nogales skatītāko kino stāstu.

Pirmizrādi piedzīvojusī animācijas filma visai ģimenei Dusmīgie putni. Filma ir veidota pēc visā pasaulē kulta statusu ieguvušās virtuālās spēles Angry Birds motīviem. Svaigais kino stāsts asprātīga scenārija ietvaros dod iespēju spēles faniem beidzot uzzināt, kas ir izraisījis dusmīgo putnu dusmīgumu. Izrādās, ka sākotnēji tie visi laimīgi mita uz kādas idilliskas salas un izcēlās ar apbrīnojamu nosvērtību un piemīlību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galveno varoņu lomas šoreiz ir piešķirtas putniem-dumpiniekiem: depresīvajam Redam, trauksmainajam Čakam un neveiklajam Bumbam. Tieši šie kolorītie tipāži ļauj pietuvoties Angry Birds virtuālās spēles intriģējošākās leģendas izcelsmei, proti, tam, kāpēc dusmīgie putni tik ļoti nemīl noslēpumainās zaļās cūkas.

Foto

Krāšņā animācijas filma Latvijas kinoteātros ir skatāma gan 2D, gan 3D formātos un ir dublēta latviešu un krievu valodās. Kino kritiķu atsauksmes liecina, ka Dusmīgie putni. Filma iepriecina ar asprātīgiem dialogiem un krāšņu animāciju, kas vienlīdz aizraujoša šķiet kā bērniem, tā arī pieaugušajiem.

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl