Drūmajiem novembra vakariem: pavisam svaiga spriedzes un šausmu filmu izlase

1 komentārs
Drūmajiem novembra vakariem: pavisam svaiga spriedzes un šausmu filmu izlase
PUBLICITĀTES FOTO

Novembra izskaņā, kad rudens drūmums un apnikums pret visu sasniedzis kulmināciju un visas komēdijas šķiet muļķīgas, ”TVPlay Premium” iesaka ietīties segā un… Pakutināt nervus ar patiesi baisu trilleri! Speciāli rudens nogurdinātām sirdīm ”TVPlay Premium” papildinājis klāstu ar izciliem trilleriem visām gaumēm. Izvēlies vai skaties visu pēc kārtas!

Pavisam svaigs psiholoģisks trilleris par apsēstu atraitni

Pavisam svaigā ”Greta”, kas nupat tikai parādījusies kinoteātros, būs lieliska izvēle, ja gribas spriedzi un šausmas vienuviet. Filma pagājušā gada izskaņā debitējusi Toronto filmu festivālā, izpelnoties uzslavas par aktieru darbu un publikas pozitīvu novērtējumu.

Stāsts, kuram sākotnēji dots nosaukums ”Atraitne”, kas vēlāk pārvērsts par ”Greta”, stāsta par jaunu sievieti, kura nejauši iepazīstas ar kādu atraitni, kura kļūst apsēsta ar meiteni. Stalkošana internetā, izsekošana – filma lieliski parāda, cik vienkārši mūsdienās kontrolēt kāda cilvēka ikdienas gaitas, zināt, kur tas atrodas.

Kad Frānsisa, labsirdīga jauna sieviete, Ņujorkas metro atrod nozaudētu rokassomiņu, viņa, ilgi nedomājot, nolemj to nogādāt īpašniecei. Un somiņas īpašniece, izrādās, ir francūziete Greta – vientuļa, ekscentriska klavierskolotāja. Frānsisa, kas nesen zaudējusi māti, ātri vien satuvinās ar atraitni Gretu, un viņas kļūst par draudzenēm. Tomēr Gretas mātišķais šarms drīz vien sāk bālēt, viņas uzvedība kļūst arvien satraucošāka, un Frānsisai kļūst skaidrs, ka Gretas dzīvē nekas nav tā, kā izskatās.

Īsts gardumiņš psiholoģisko trilleru faniem! Meklē TE!

”Bada spēļu” un ”Troņu spēļu” zvaigzne rada pati savu trilleri

Vēl viens lielisks jaunums no ”TVPlay Premium” – trilleris ”Tumsā”.

Filmas galvenā aktrise un viena no stāsta producentēm – angļu aktrise Natālija Dormere, kuru kino draugi atpazīs kā Kresidas lomas atveidotāju ”Bada spēlēs” un seriāla ”Troņu spēles” zvaigzni. Tā vien jau ir kvalitātes zīme žanra mīļotājiem! Nu viņa radījusi savu trilleri.

”Tumsā” viņa atveido aklo pianisti Sofiju, kura nejauši kļūst par liecinieci īpaši bīstama noziedznieka meitas slepkavībā, noklausoties notikumus augšstāva dzīvoklī.

Sofija iepazīstas ar mirušās meitenes tēvu, kas ieved meiteni bīstamā, noslēpumu pilnā pasaulē, kuras daļa, kā atklājas, ir arī pati Sofija.

Meklē TE!

Mila Jovoviča, sērijveida slepkava un neparasta slimība

Ja gribas ko klasiskāku, lieliska izvēle būs mūžīgā vērtība Mila Jovoviča šausmu trillerī ”Sejas pūlī”.

Mila atveido Annu, kura ir vienīgā, kas palikusi dzīva pēc sērijveida slepkavas uzbrukuma. Nedēļu pēc uzbrukuma pamodusies no komas, viņa saņem diagnozi prosopagnozija, sauktu arī par ”seju aklumu”.

Viņa spēj atšķirt objektus, taču neatceras cilvēku sejas. Sieviete, kura spēj atcerēties tikai izmeklētāja seju, mēģina atgūties, tomēr viņas dzīvi piepilda nespēja uzticēties cilvēkiem un bailes no atriebties alkstošā slepkavas. Viņai jāmēģina sadarboties ar detektīvu, lai palīdzētu atrast slepkavu pirms tas atradis un nogalinājis viņu.

Starp citu, vai zināji, pa prosopagnozija ir pavisam reāla slimība, kas skar apmēram 2% iedzīvotāju? Cilvēki ar to mēdz saskarties pēc galvas traumām, un tās laikā daudzi neatpazīst pat paši savu seju, tāpat tā var būt daļa no nopietnākām slimībām.

Kā ar to tiks galā Milas Jovovičas varone, skaties TE!

Visi mītiskie šausmoņi vienā spriedzes filmā

Fantastikas filmu un asa sižeta faniem ”TVPlay” piedāvā neparasto ”Van Helsings” ar Hjū Džekmenu un Keitu Bekinseilu galvenajās lomās.  Šie vārdi komentārus neprasa.

Interesants paradokss ir tas, ka, lai gan filma saņēmusi pārsvarā negatīvu kritiku un zemu vērtējumu, tai ir fenomenāli panākumi skatītāju aprindās. Kamēr eksperti uzskata, ka filmā ir par daudz spriedzes un briesmoņu, skatītāji sajūsmā lauž krēslus – kā var būt par daudz spriedzes?

19.gadsimts, Transilvānija – noslēpumaina zeme Austrumeiropā, kur mīt ļaunums, kur, saulei rietot, briesmas apdraud ikvienu un kur leģendām apvīti radījumi dodas savos nakts sirojumos. Dr. Abrams Van Helsings (Hjū Džekmens), slavenais dažādu monstru un briesmoņu mednieks, kādas slepenas biedrības uzdevumā dodas uz šo zemi, lai cīnītos ar 3 leģendāriem briesmoņiem: grāfu Drakulu, Vilkati un Frankenšteina radījumu.

Meklē filmu TE!

Drūma kriminālintriga un romantika Londonas naktī

Savukārt ja gribas kriminālu intrigu apvienojumā ar izcilu aktiermākslu, kvalitāti un vizuālu baudījumu, laba izvēle būs ”Londonas bulvāris”.

Filmā ”Londonas bulvāris” stāstīts par kādu nesen atbrīvotu noziedznieku, kas cenšas uzsākt jaunu dzīvi kopā ar skaistu aktrisi. Šajā seksīgajā gangsteru trillerī, kurā noslēpumi savijas cits ar citu, Kolins Ferels un Keira Naitlija tēlo pāri, kura laimi un dzīvību apdraud viens no Londonas bīstamākajiem noziedzniekiem.

Kritiķi filmu slavējuši par ”skaisti drūmu” noskaņu un izcilu sešdesmito gadu stilu, atzīmējuši, ka sižets liks aizdomāties un pilnībā iedziļināties. Filmā netrūkst vardarbīgu ainu, taču arī tās esot vizuāli veikli apstrādātas. Filma esot fantastisks Londonas nakts atspoguļojums sešdesmito gadu stila kino.

Meklē filmu TE!

Skaties arī citas lieliskas spriedzes filmas un ne tikai ”TVPlay Premium” un skaties sev izdevīgā laikā un bez reklāmām!