Draiski foto: “Svingeru” ukraiņu versijā filmējušies “Playboy” modele un slavens reperis

0 Komentāru
Draiski foto: “Svingeru” ukraiņu versijā filmējušies “Playboy” modele un slavens reperis
Lauris Aizupietis

Par īstu pašmāju kinogrāvēju kļuvušajai pikantajai komēdijai ”Svingeri” radīta Ukrainas versija. Drīzumā to varēs baudīt arī skatītāji Latvijā.

Kā informē ”Svingeru” producents Kristians Alhimionoks, spēlfilmas ”Svingeri” pirmā adaptācija tika uzņemta Igaunijā, un repertuārā tā startēja 2017. gada 10. novembrī, un līdz gada beigām to kinoteātros noskatījās apmēram 80 000 interesentu.

Ukrainā filmas ”Svingeri” lokalizētais variants uz ekrāniem iznāca 2018. gada 1. janvārī. Filma kā šobrīd populārākā lokālā komēdija joprojām ir kinoteātru repertuārā un līdz marta sākumam filmu noskatījušies jau vairāk nekā 273 000 skatītāju.

Būtisks elements lokālo ”Svingeru” popularitātes vairošanai ir katrā valstī speciāli piemeklēti aktieri, kas labi pazīstami vietējiem skatītājiem. Ukrainas versijā piedalās populāras šovbiznesa zvaigznes – reperis Serjoga, viena no slavenākajām dziedātājām Ukrainā Oļa Poļakova, ”Playboy” modele Daša Astafjeva un citi.

”Svingeri” ir Latvijas kinovēsturē pirmā filma, kuras oriģinālscenārijs izmantots kādas citas valsts veidotā rimeikā, taču pasaulē šobrīd šāda tendence pieņemas spēkā.

Filmas režisors arī Ukrainā, tāpat kā Igaunijā, bija Andrejs Ēķis, radošā un tehniskā komanda pārstāv gan Latviju, gan Ukrainu, filmēšana notika Rīgā un Kijevā.

”Svingeri Ukrainā” būs iespējams noskatīties arī Latvijā – īpašā seansā  28. martā plkst. 19:00 kinoteātrī ”Forum Cinemas”. Filma tiks demonstrēta ukraiņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

0 Komentāru