Komentāri

“Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a f***ing big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin can openers,” šī frāze no deviņdesmito gadu kulta filmas Trainspotting jau kļuvusi par pērli, kuru ik pa brīdim kāds uzskata par vajadzīgu kaut kur nocitēt, un nu šos ļaudis sagaida priecīga ziņa – filmai drīz būs turpinājums.

Nupat publicēts Trainspotting jeb, kā to mēdz dēvēt šur tur Latvijā, Vilcienvaktes otrās daļas treileris, un tas ir visai daudzsološs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī otrajā daļā būs savs citāds par izvēli, taču šoreiz veļasmašīnas un kompaktdisku pleijera vietā Trainspotting aicinās izvēlēties Facebook, Twitter, Instagram un citas mūsdienīgas lietas.

T2: Trainspotting savu debiju kinoteātros piedzīvos jau nākamā gada janvārī, un galvenajā lomā atkal būs Jūens Makgregors un pārējie aktieri, kuru stāsts sajūsmināja pasauli 1996. gadā.

Filmā kompānija atkal satiksies pēc 20 gadu neredzēšanās.

VIDEO

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl