Komentāri

“Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a f***ing big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin can openers,” šī frāze no deviņdesmito gadu kulta filmas Trainspotting jau kļuvusi par pērli, kuru ik pa brīdim kāds uzskata par vajadzīgu kaut kur nocitēt, un nu šos ļaudis sagaida priecīga ziņa – filmai drīz būs turpinājums.

Nupat publicēts Trainspotting jeb, kā to mēdz dēvēt šur tur Latvijā, Vilcienvaktes otrās daļas treileris, un tas ir visai daudzsološs.

Arī otrajā daļā būs savs citāds par izvēli, taču šoreiz veļasmašīnas un kompaktdisku pleijera vietā Trainspotting aicinās izvēlēties Facebook, Twitter, Instagram un citas mūsdienīgas lietas.

T2: Trainspotting savu debiju kinoteātros piedzīvos jau nākamā gada janvārī, un galvenajā lomā atkal būs Jūens Makgregors un pārējie aktieri, kuru stāsts sajūsmināja pasauli 1996. gadā.

Filmā kompānija atkal satiksies pēc 20 gadu neredzēšanās.

VIDEO

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl