Briti pamatīgi apvainojušies uz komiķi Sašu Baronu Koenu

Komentāri

Komiķis Saša Barons Koens kārtējo reizi ir izraisījis valstiska mēroga skandālu. Savā jaunākajā kino darbā Spiegs kļūdas pēc (Grimsby) nesaudzīgi parodējot Lielbritānijas mazpilsētu iedzīvotāju dzīves stilu, komiķis ir aizskāris nevienu vien britu.

Ekscentriskā komēdija Spiegs kļūdas pēc, kas šobrīd ir vērojama arī Latvijas kinoteātros, vēsta par izveicīgu britu slepeno aģentu Sebastianu, kuram pēkšņi uzrodas neaptēsts brālis Nobijs. Viņš, atšķirībā no apsviedīgā Sebastiana, ir prasts futbola līdzjutējs no nabadzīgas Anglijas zvejnieku mazpilsētas Grimsbijas. Par nelaimi brāļu tikšanās brīdis sakrīt ar svarīgu uzdevumu Sebastiana spiega dzīvē, tāpēc pasaules glābšanas misijā viņam nākas iesaistīt arī savu neaptēsto brāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ka, lai radītu neapķērīgā Nobija tēlu, Saša Barons Koens ir viesojies Grimsbijā un, izmantojot vietējo iedzīvotāju laipnību, iepazinies ar pilsētiņas izklaides vietām. Taču pēc komēdijas Spiegs kļūdas pēc pasaules pirmizrādes mazpilsētas iemītnieki ir pārsteigti, ka filmā ir parādīti kā resni, vienmēr iedzēruši bezdarbnieki ar apšaubāmu prāta asumu un manierēm.

Foto

Vietējais bārmenis medijiem atklājis, ka slavenais komiķis viņa bārā pavadījis vairākas stundas un esot bijis sajūsmā par tajā piedzīvotajām sarunām. ”Saša teica, ka mans bārs esot lieliska vieta, kur sajust pilsētas pulsu. Viņš bija ļoti pieklājīgs un beigās palūdza izrakstīt rēķinu par izdzertajiem alus kausiem,” atceras bārmenis. Savukārt bārmeņa kolēģe uzsver, ka viņu tikko noskatītajā filmā aizvainojis mazpilsētas sieviešu atainojums. ”Mums ir laba humora izjūta, bet šoreiz Saša ir aizgājis par tālu. Mūsu vidū ir arī tievas sievietes, un visa dzīve negriežas ap pēkšņām grūtniecībām un tukšgalvjiem vīriem,” saka bāra oficiante.

Britu komiķis un aktieris Saša Barons Koens, kurš ir pazīstams kā ekscentrisko Borata un Ali Džī tēlu radītājs, ir ne vien viens no komēdijas Spiegs kļūdas pēc galvenās lomas atveidotājiem, bet arī scenārija autors un producents. Savukārt viņa partneri uz ekrāna ir tādas kino zvaigznes kā Marks Strongs, Penelope Krusa, Aišla Fišere un Rebela Vilsone.

Video: filmas treileris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl