Banderass biogrāfiskā filmā atveidos Džanni Versači

Pievienot komentāru
Banderass biogrāfiskā filmā atveidos Džanni Versači
Foto: Reuters/ Scanpix

Spāņu aktieris Antonio Banderass nostiprinās modes pasaulē. Pēc sava zīmola klajā laišanas un studijām modes koledžā aktieris paziņojis, ka atveidos itāļu modes ikonu Džanni Versači jaunā biogrāfiskā filmā.

55 gadus vecais Banderass patlaban studē modes dizainu prestižajā Centrālajā Sentmārtina koledžā Londonā, kuras absolventu vidū ir tādi slaveni dizaineri kā Aleksandrs Makvīns un Stella Makartnija. Maijā Banderass izrādīja pirmo apģērbu kolekciju, kuru radīja kopā ar zviedru zīmolu Selected. Vēl 1990. gados Banderass nodibināja zīmolu Antonio Banderas Designs, ar kuru tika ražotas smaržas un brilles – un kā loģisks turpinājums ir viņa gaidāmais aktierdarbs – Džanni Versačes lomas atveidojums filmā, kuru jau nopēlusi Versačes ģimene. Versačes mantojuma pārvaldītāji gaidāmo kinolenti nodēvējuši par “izdomājumu”. Dizainera ģimene nav “autorizējusi vai jebkā citādi iesaistījusies gaidāmajā filmā”, teikts paziņojumā.

Kinolentes režisors būs dānis Bille Augusts, kurš uzņēma 1998. gadā iznākušo mūzikla Nožēlojamie versiju un filmu Smillas jaunkundzes sniega izjūta. Filmā būs attēlota Džanni Versačes dzīve no bērnības līdz traģiskajai nāvei ASV 50 gadu vecumā.

Foto